World of Warcraft a Kinect

Pořídili jste si Kinect, ale vadí vám, že skrze něj můžete hrát hry jen na Xbox 360? Pak vás možná bude zajímat framework jménem FAAST, který vyvinuli výzkumníci z institutu USC. Stačí přiřadit různá gesta k tlačítkům na klávesnici a myši a můžete ovládat svou oblíbenou PC hru čistě pomocí svého těla.

Jako příklad si tvůrci vybrali oblíbený World of Warcraft, který je demonstrován na videu níže. Například navigace dopředu a dozadu je realizována přes příslušné náklony těla, kamara se pak otáčí posouváním levé ruky do stran.

Vypadá to, že se Kinect může těšit na zářnou budoucnost, a to nejen na konzoli, pro kterou byl původně určen. Do budoucna tvůrci chystají updaty svého produktu, jež se zaměří převážně na rozšíření repertoáru snímaných gest.

Zdroj: The Escapist

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |