World of Warcraft: problém mizící loďky vyřešen

Na oficiálním fóru MMORPG World of Warcraft můžete najít vyjádření Mika Morhaima, presidenta společnosti Blizzard, k nedávným odstávkám herních serverů. Zapříčinil je velmi zvláštní problém - mizení loďky. Veškeré komplikace byly rychle vyřešeny a servery znovu běží.

  

Vše začalo poměrně nevinně. Hráči normálně nasedli do lodě, která převáží pasažéry mezi dvěma přístavy - Menethil Harbor a Auberdine. Po cestě však loďka najednou zmizela, hráči se ocitli ve vodě a nakonec server zkolaboval. Když se poté snažili znovu připojit, server problém znovu a znovu nezvládal. Jakmile se tohle dozvěděli lidé z Blizzardu, byli nuceni odstavit 20 serverů, kde se podobná chyba vyskytla. Celá oprava zabrala několik hodin.

  

Hráči se však nemusí bát o svůj zaplacený čas. Stejně jako při podobném problému začátkem týdne jim bude přidáno několik dní zdarma. Dohromady za oba incidenty získají týden bez placení. O stejnou dobu se prodlouží i zkušební doby hry. Morhaime se zmínil o tom, že v budoucnosti snad podobné potíže nebudou a pokud by nastaly, tak jen ty nejnutnější budou řešeny v herní špičce. Zároveň by rád vylepšil komunikaci s hráči v případě nouze, protože v minulých případech zůstali úplně bez informací. Je vidět, že Blizzard není přísný jen k hráčům, ale i sám k sobě, což se jistě cení.

Zdroj: World of Warcraft

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole