World War 2: Panzer Claws 2 - nová 3D RTS

3D real-time strategie z druhé světové jsou v módě. Dalším zástupcem tohoto obrozeného žánru bude World War 2: Panzer Claws 2 od studia FOC - Development Group. Hra běžící na enginu pohádkové strategie KnightShift nabídně kampaně za Německo, Rusko, Spojence a francouzský odboj. Chybět nebude ani multiplayer, volné mapy a další. Inovovaný engine zvládá přechody mezi dnem a nocí, efekty počasí a mnoho dalšího. Všechny tyto vnější vlivy mohou výrazně změnit situaci na bojišti. Déšť sníží viditelnost a pohyblivost, jasné počasí zlepší vyhlídky artilérie...  Hra bude reflektovat válečnou situaci v Evropě v letech 1941-44 a dočkáme se jí už koncem tohoto roku.

  

Zdroj: Gamer´s Hell, Blue´s News

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce