Worms World Party konečně i na N-Gage

Konečně přichází na Nokii N-gage to, po čem veřejnost již dlouhou dobu volala. Worms World Party, to je hra, na níž nyní pracuje tým Two Tribes (známý zejména díky titulu Toki Tori na GB). A že je vám červí název povědomý? Aby také ne, když jsme je poprvé měli tu čest spatřit na starých Amigách. Svůj elán však neztrácí ani dnes, a právě proto expandují i na mobilní telefony. Těšit se tedy můžete na klasické módy jako Worm King či Survival of the Wormiest a samozřejmě multiplayer (jak bluetooth, tak i N-gage Arena). Datum vydání je stanoveno na březen 2003.

Zdroj: WP

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce