WoW: Burning Crusade dostane sběratelskou edici

vytisknout velikost písma
WoW: Burning Crusade dostane sběratelskou edici

Na oficiálních stránkách MMORPG World of Warcraft se objevily informace o sběratelském vydání datadisku Burning Crusade. Tato edice přinese oproti normální verzi celou řadu bonusů, jako třeba speciální mount.

   

Milovníci MMORPG World of Warcraft netrpělivě očekávají příchod datadisku Burning Crusade, který by měl rozšířit hru o novou oblast Outlands a mimo jiné i zvýšit zkušenostní strop. Společnost Blizard přinese toto rozšíření ve dvou verzích – klasické, kde hráči získají plný přístup ke hře, a sběratelské, jež s sebou přinese rozličné bonusy. Samozřejmě že za zvýšenou cenu, jak jinak. Pojďme se podívat, co za dárky si pro kupce sběratelské edice tvůrci připravili.


Přesně taková krabička čeká na kupce sběratelské edice hry

Základem je rozšíření samotné, bez něhož by celý balíček postrádal svůj smysl. To naleznete jak na CD, tak i na DVD, aby si zahrál snad každý. Další disk pak bude obsahovat různé momenty z tvorby hry, rozhovory s vývojáři počínaje, přes různé upoutávky, diskusí na BlizzConu konče. Aby lákadel na hru samotnou nebylo málo, přidává se ještě knížka artworků a podložka pod myš v podobě mapy regionu Outlands.

   

Odměny se však dočkáte i ve hře samotné, kde se vám dostane speciálního domácího mazlíčka – mláděte nether drake, jež si budete moci časem vychovat v mount, neboli dopravní zvířátko. A aby nebylo bonusů málo, narazíte ještě na disk s hudbou, která vás bude ve hře provázet. Po vypnutí počítače si pak můžete World of Warcraft zahrát také, jenže v karetní podobě, když v balení se hrou obdržíte dva balíčky karetní hry z tohoto světa a navíc trojici karet zvláště pro tuto edici. Uvidíme, jak se rozšíří karetní hra u nás, každopádně o rozšířenosti datadisku není nutno pochybovat. Záleží jen na hráčích, zda zvolí normální, nebo sběratelskou edici hry.

Související informace (World of WarCraft: The Burning Crusade):
Platforma: PC
Žánr: MMORPG
Výrobce: Blizzard (
http://www.blizzard.com/)
Vydavatel: Blizzard (
http://www.blizzard.com/)
Homepage:
http://worldofwarcraft.com/burningcrusade/
Recenze původní hry: Doupě
Preview datadisku: Doupě
Předpokládané datum vydání: Rok 2006
Předobjednat hru na shop.doupe.cz

Zdroj: Homepage

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |