Wrestling WWE 2K20 představuje hlavní hvězdy a datum vydání

Fanoušci wrestlingu se zase po roce dočkají nové akce se svými oblíbenci.
Wrestling WWE 2K20 představuje hlavní hvězdy a datum vydání

Další ročník série s těmi na oko nejtvršími souboji se představuje v novém traileru, ve kterém prozrazuje i kdy se dočkáme vydání. WWE 2K20 kromě svých titulních hvězd pro letošní ročník prozrazuje také režimy, na které se můžeme těšit. Příliš převratnou změnu ale čekat nemusíte. 

Na obaly hry pro sběratelskou a deluxe edici se letos podívá dámská šampiónka RAW Becky Lynch a wrestler WWE Roman Reigns. Oba jsou podle šéfa marketingu 2K ztělesněním odhodlání, vášně a nadšení pro tento sport a byli tak naprosto přirozenou volbou pro obal nejnovějšího ročníku soubojů v ringu, které se na pravidla nepodívaly ani z vlaku.

Deluxe edice vám nabídne hromadu bonusového obsahu do hry a možnost upravovat si dle libosti všechny hratelné postavy. Zároveň dostanete i přístup k odemykatelnému obsahu a váš zápasník v režimu MyCAREER bude mít hned do začátku k dispozici několik dovednostních bodů, které výrazně zvýší vaše šance na vítězství v úvodních kláních. Pokud pro vás digitální obsah není dost, můžete sáhnout i po sběratelce, která vám nabídne několik speciálních předmětů, mezi nimiž najdete i plaketu podepsanou třeba od Reye Mysteria, Kurta Angla nebo Edge.

WWE 2K20 vychází na PS4, Xbox One a PC 22. října.

Nejnovější komentáře