X2: The Return až v dubnu

Ačkoliv měl datadisk vesmírného simulátoru X2: The Threat s podtitulem The Return vyjít už loni, nestalo se tak a dočkáme se až letos. Všichni lidé skupiny „vesmír +“ by si v kalendáři měli označit duben.

Společnosti Deep Silver a Egosoft pro hráče ve svém přídavku chystají mnoho více či méně podstatných podstatných novinek. Hráč bude tentokrát muset čelit skupině velmi dobře organizovaných pirátů zvaných Yaki, k čemuž by mu měla napomoct přítomnost několika nových zbraní a lodí. Změnou oproti původní verzi hry je i přidání jakýchsi mini misi, které by měly učinit jinak vcelku stereotypní náplň kampaně alespoň trochu nevšední. Tato možnost zní zajímavě; vyzkoušíme si třeba závody na čas či záchranu otroků před výbuchem. Herní náplň by ale jinak měla zůstat zcela zachována a opět budeme nejen bojovat, ale i čile obchodovat a budovat rozsáhlé vesmírní komplexy.

   

Potěšující je i zpráva ohledně rozšíření herních lokací a o tom, že přibude možnost propojit jednotlivé továrny a vytvořit tak jeden velký komplex. Registrovaní hráči navíc získají přístup ke stáhnutí nových přídavků prostřednictvím internetu zcela zdarma.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A