X3: Reunion - nekonečné možnosti; obchoduj, stav a bojuj!

Jedním z nejnadějnějších titulů, které hodlá společnost Deep Silver letos vydat, je vesmírný obchodní simulátor X3: Reunion, o němž jsme vám přinesli zprávu dříve. Nyní se objevily nové informace spolu s aktuálními obrázky, o něž vás samozřejmě nemůžeme ochudit.

X3: Reunion je od začátku koncipována jako "hra mnoha možností", kdy příběh slouží jako pozadí celého dění a vy jej můžete, ale rozhodně nemusíte, následovat. V obrovském, neustále se vyvíjejícím a měnícím se vesmíru, existuje několik rozdílných cest, jakými se lze vydat. Jako obchodník budete létat s gigantickými nákladními fregatami, převážet cenný materiál a nabízet ho na vesmírných trzích za co možná nejvyšší ceny. V X3 má fungovat akurátní systém fungování trhu, který bude dynamicky reagovat na změny v herním světě. Přebytek surovin bude následován propadem cen a případným nezájmem o zboží, avšak představte si co se stane, když zničíte konkurenční továrnu na jeho výrobu? Vše je v podstatě založeno na poměru nabídky a poptávky, jenž můžete svými činy do značné míry ovlivnit. Chybět nebude ani případné vyjednávání s NPC; dohadování o ceně, zakládání spojenectví atd.

Bojová složka v X3 prý bude výrazně vylepšena díky speciální AI, jenž se postará jak o ty "komornější" souboje, tak o masivní bitvy znepřátelených armád. Autoři se zabývají i lepším vybalancováním jednotlivých typů bojových stíhaček, stejně tak přidáváním nových zbraňových systémů, které vám rozšíří nabídku taktických možností. Vše výše uvedené si navíc představte v perfektním grafickém zpracování, o něž se postará aktuální build X3 Reality enginu. O bohatosti herního universa svědčí tvrzení autorů v tiskové zprávě; čekají nás dvě stovky nových modelů (lodí, továren, vesmírných stanic) umístěných do propracovaného prostředí, jenž čítá na deset tisíc interaktivních objektů. To vše bude X3: Reunion obsahovat, navíc s hollywoodským dabingem a profesionálně napsanou dějovou linií. Tak kým se stanete? Obchodníkem, stavitelem nebo ošlehaným bojovníkem? Volba je jen na vás a času na rozhodování máte stále dost.

Hra je vyvíjena jak pro PC (Q3 2005), tak pro konzole, přičemž na nich bychom si X3 měli zahrát ke konci tohoto roku. Na projektu pracuje studio Egosoft, které si za cíl klade nastavit nový standard, s nímž se budou poměřovat ostatní hry v žánru. Uvidíme, jak se jim to povede...

Zdroj: Gameguru Mania

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

22.  11.  2021 | |91 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční …

V prosinci to vypadá, že se majitelé účtů PS Plus mají na co těšit.

26.  11.  2021 |
Michal Maliarov
Hry zdarmaPlayStation
Zkušenosti s PlayStationem 5 po roce používání. Pořád je co zlepšovat

Zkušenosti s PlayStationem 5 po roce používání. Po…

Před rokem, 19. listopadu 2020, se v Česku začal prodávat PS5. Jak konzoli vnímáme s odstupem?

18.  11.  2021 | |25 N/A
Lukáš Václavík
PS5Sony
16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od párty her až po strategie

16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od …

Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme nejzajímavější deskovky hlavně mezi novinkami, ale i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější.

22.  11.  2021 | |3 N/A
Vojtěch Malý
Deskové hry
Hry zadarmo, nebo se slevou: československá akce a Splinter Cell zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: československá akce a…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

19.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvu…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Vybrali jsme osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

16.  11.  2021 | |9 N/A
Michal Maliarov
Sluchátka
Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a lovecký theHunt zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a loveck…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
PC verze GTA Trilogy byla stažena z prodeje. Hráči požadují vrácení peněz

PC verze GTA Trilogy byla stažena z prodeje. Hráči…

Problém s launcherem Rockstaru se již podařilo vyřešit.

15.  11.  2021 | |18 N/A
Michal Maliarov
Rockstar GamesGTA