X3: Reunion opět v obrazech

Universum vesmírného simulátoru X se letos rozroste o třetí díl. Původně plánovaný pouze jako klasický datadisk k dvojce, se z Reunion nakonec vyklubalo plnohodnotné pokračování. V duchu minulých dílů se i tentokrát podíváte do hlubokého vesmíru, kde bude zcela na vás, jakou profesní cestou se vydáte. Jako obchodník budete létat s těžkými nákladními loďmi; přepravovat cenný náklad na zakázku, popřípadě přímo obchodovat s ostatními NPC.

Na takové jako jste vy pak budou mít zálusk vesmírní piráti a členové mezigalaktických gangů, takže kromě obchodníka a piráta bude k dispozici povolání bojovníka, ochránce bezbranných a postrach všech černých duší. Ekonomika v X3 bude také daleko více propracovaná, než tomu bylo v minulosti. NPC staví podle svého uvážení továrny na planetách, vesmírné stanice na orbitu, přičemž války mohou vývoj ekonomiky z velké míry ovlivnit. Grafické zpracování těží ze zbrusu nového enginu s podporou instrukcí DirectX 9.0, jenž byl také hlavním důvodem proč se z Reunion autoři rozhodli udělat pokračování namísto datadisku. O vizuálních kvalitách X3 Reunion se můžete přesvědčit sami na těchto osmi nových screenshotech.

 

Zdroj: GGMania

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a Star Wars zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  1.  2021 | |2 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce