Xbox 2 nebude, očekávejme Xbox 360

Dokonalý obrat o 360 stupňů nám předvedla společnost Microsoft, když se do světa dostaly informace, že chystaná konzole Xbox 2 se vlastně bude jmenovat Xbox 360. Pokud nechápete, tak vám mohu říci, že nejste zdaleka sami. V redakci jsem pomocí různých chytáků zjistili, že nový název nebude ještě nějakou tu chvíli zažitý, ale jsou i jedinci, kteří si zvykají. Jméno však není až tak důležité, jistě vás více zajímá, co bude ona kouzelná krabička vlastně umět. Prosáklo prvních pár obrázků a je z nich poznat, že by velikost nové konzole měla být menší, než u Xboxu. Hlavním rysem, který této domněnce nahrává, je velikost mechaniky. Pokud nebude konzole používat nějaké obří kotouče, pak bude její největší částí snad startovací tlačítko. Ale podívejte se sami na přední kryt a levou stranu, kam by měly jít napojit výměnné disky.

  

Zepředu, * z boku * a z Colony

Zdroj: TeamXbox


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole