Xbox 2 se oficiálně představí 12. května na MTV!

Společnost Microsoft dnes společně s televizní stanicí MTV vypustila do světa více než zajímavou informaci; první veřejné představení chystané konzole Xbox 2 totiž k údivu všech proběhne právě na této světové stanici, jejíž vysílání je možno zachytit prakticky po celém světě (dokonce i u nás).

Ze strany Microsoftu je to ale krok vcelku pochopitelný - MTV je celosvětově velmi oblíbená stanice. Vysílání denně shlédnout desítky milionů diváku a lepší místo pro první prezentaci si snad nemůže přát ani samotný Bill Gates. Kdy se můžeme na první seznámení s druhým Xboxem těšit? Ještě si počkáme přesně měsíc - vysílání je plánováno na 12. května. Konzole bude představena v rámci třicetiminutové show, jejímž hostem bude mimo jiné i Elijah Wood, známý jako představitel Froda z Pána Prstenů.

 

Zajímavá je rovněž informace o tom, že Microsoft hodlá i po příchodu nové generace své konzole nadále podporovat původní Xbox; bohužel samotná novinka nebude s původní verzí kompatibilní, jak tomu je v případě PS a PS2, pozitivní však je, že podle stávajících plánů by stabilně měly hry pro Xbox vycházet až do roku 2007.

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole