Xbox 2 se oficiálně představí 12. května na MTV!

Společnost Microsoft dnes společně s televizní stanicí MTV vypustila do světa více než zajímavou informaci; první veřejné představení chystané konzole Xbox 2 totiž k údivu všech proběhne právě na této světové stanici, jejíž vysílání je možno zachytit prakticky po celém světě (dokonce i u nás).

Ze strany Microsoftu je to ale krok vcelku pochopitelný - MTV je celosvětově velmi oblíbená stanice. Vysílání denně shlédnout desítky milionů diváku a lepší místo pro první prezentaci si snad nemůže přát ani samotný Bill Gates. Kdy se můžeme na první seznámení s druhým Xboxem těšit? Ještě si počkáme přesně měsíc - vysílání je plánováno na 12. května. Konzole bude představena v rámci třicetiminutové show, jejímž hostem bude mimo jiné i Elijah Wood, známý jako představitel Froda z Pána Prstenů.

 

Zajímavá je rovněž informace o tom, že Microsoft hodlá i po příchodu nové generace své konzole nadále podporovat původní Xbox; bohužel samotná novinka nebude s původní verzí kompatibilní, jak tomu je v případě PS a PS2, pozitivní však je, že podle stávajících plánů by stabilně měly hry pro Xbox vycházet až do roku 2007.

Zdroj: Worthplaying

Diskuze (2) Další článek: Na plovárně s Billem Gatesem

Témata článku: , , , ,