Xbox 360 za sedm tisíc korun?

Finanční magazín The Street vydal nedávno rozhovor s J Allardem. Pokud vám toto jméno nic neříká, tak jste asi ještě neviděli video z prezentace Xbox 360, které jsme vám dříve poskytli. Tento člověk je hlavou té části společnosti Microsoft, která se právě o konzole stará. Zmiňuje se, že dříve měla časová náskok konkurence a jejich tým byl nezkušený, nyní se však situace obrátila a věří si, že s Xbox 360 dosáhnou velkého úspěchu. Doufají, že jim k tomu pomůže i poměrně nízká cena, která by se měla pohybovat kolem 300$, spíš jen o něco málo více. Pokud si toto přepočtete, dojdete k fantastickému číslu sedmi tisíc korun, což vypadá jako docela levná zábava.

Stejně tak doufá, že Xbox 360 přiblíží hraní i lidem, kteří jím ještě nebyli postiženi. Už jen možnosti bezdrátového ovladače přenášejí, podle jeho slov, konzoli ze sklepa do obývacího pokoje. Komu by se také chtělo mít od televize po pokoji klubka drátů. Když k tomu připočítáme možnosti stahovat jak filmy, tak i hry, po síti a dostupnost hlasové komunikace, musíme uznat, že Microsoft má druhý pokus výrazně lépe promyšlený, než ten první. Každopádně popožene konkurenci vpřed a tím se máme na co těšit.

Zdroj: The Street


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce