Xbox a Bethesda představí své novinky v polovině června na společné prezentaci

Sezóna herních prezentací se pomalu blíží a jako první s oznámením té své přichází Microsoft.

Letos se sice budeme muset obejít bez E3, ale Summer Game Fest nebude chybět. Jeho součástí má i tentokrát být celá řada velkých společností, které představí svoje novinky pro nadcházející měsíce a roky. Chybět samozřejmě nebude ani Xbox a Bethesda. Obě společnosti představí své hry na společné prezentaci 12. června v 19:00 našeho času.

Z již oznámených her je jich hned několik, o kterých jsme neslyšeli už delší dobu. Mezi favority rozhodně patří fantasy RPG Avowed od Obsidianu. V tomto studiu se chystá také The Outer Worlds 2. Playground Games by zase mohli už mít připravenou pořádnou ukázku z nového Fable. Vedle toho můžeme zmínit třeba RedFall od Arkane Studios, Perfect Dark od The Initiative a něco by nám mohlo představit i The Coalition. V neposlední řadě se snad už dočkáme i oznámení data vydání druhého Hellblade.

Není to ale jen o Xbox Game Studios. Letos už musíme brát v potaz i Bethesdu. Tam bude určitě tím hlavním sci-fi Starfield. Jsme také velmi zvědaví, jestli nám Machine Games předvedou svého Indiana Jonese nebo nového Wolfensteina. I když bychom samozřejmě rádi viděli i nové The Elder Scrolls, docela pochybujeme, že se během prezentace ukáže. 

Mezi představováním first-party titulů by každopádně mělo dojít i na hry od studií třetích stran. Zatím ale Microsoft neuvádí konkrétně, která studia se mají zapojit. Co byste na letošní prezentaci Xboxu chtěli vidět vy? 

Zdroj: Xbox

Váš názor Další článek: Potvrzeno: Unikají květnové hry zdarma z PS Plus. Poprvé se tam objeví fotbálek FIFA

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,