Xbox bude mít ještě před zahájením Gamescomu vlastní prezentaci

Na letošním Gamescomu kromě Opening Night Live uvidíme i další prezentace. Dnes svoji vlastní oznámil tým Xboxu.

Stejně jako v posledních pár letech i letošní Gamescom vykopne Geoff Keighley se svojí Opening Night Live, která proběhne 25. srpna ve 20:00 našeho času. Ještě před tím ale svoje novinky představí Xbox na vlastním streamu. Na ten se můžete těšit 24. srpna v 19:00 našeho času.

Gamescom bude opět probíhat pouze digitálně, takže předpokládáme, že Xbox není jedinou společností, která bude mít vlastní prezentaci. O konkrétních titulech, které během streamu uvidíme, řeč přímo nebyla. Fanoušci se mají těšit na novinky o oznámených hrách od Xbox Game Studios. Nebudou chybět ani hry od third-party studií. 

Kromě novinek samotných bude řeč také o nových přírůstcích do Game Passu. Nás ale samozřejmě budou zajímat hlavně novinky. Vypadá to, že bude řeč hlavně o hrách, která mají vyjít během vánoční sezóny. Mohlo by tedy konečně dojít k odhalení data vydání Halo Infinite.

To, že bude mít Xbox svoji prezentaci, ale neznamená, že jeho hry budou chybět na Opening Night Live. Je tedy možné, že nějaké překvapení si nechají pro show Geoffa Keighleyho. Co byste rádi během jedné z prezentací viděli vy? 

Zdroj: Xbox

Diskuze (1) Další článek: Postup napříč platformami dorazí do Apex Legends v příštím roce

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Prohlédněte si 1600 ruských základen na detailní družicové mapě. Rezavějící Kuzněcov, Moskva i raketoplán Bajkal

Prohlédněte si 1600 ruských základen na detailní družicové mapě. Rezavějící Kuzněcov, Moskva i raketoplán Bajkal

** Google má kvalitní družicové snímky Ruska ** Najdete na nich i tu poslední ruskou vojenskou základnu ** Nadšenci jich lokalizovali už okolo 1 600

Jakub Čížek
RuskoArmádaMapy
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně