Xbox chystá na konec ledna menší prezentaci. Ukáže se Redfall, vyhlížený Starfield ale bude chybět

V průběhu týdne kolovaly zvěsti, že Xbox chystá menší prezentaci ve stylu Nintendo Direct. Dnes přišlo oficiální potvrzení. Developer_Direct uvidíme 25. ledna ve 21:00 našeho času. V průběhu večera budou těmi hlavními tituly Redfall, Forza Motorsport, Minecraft Legends a The Elden Scrolls Online. Na Starfield si ale nechte zajít chuť. Aby ale Microsoft fanoušky alespoň trochu uchlácholil, tak u oznámení nechybí poznámka, že o něco později se dočkáme show věnované čistě tomuto vesmírnému RPG

Obsah prezentace bude zaměřený na představování důležitých prvků zmíněných her, delší ukázky přímo z hraní a odhalování dat vydání, která by neměla být dál něž pár měsíců.

I když chválíme snahu Microsoftu o prolomení dlouhého mlčení, u fanoušků si touto prezentací moc nepomohou. Jejich hlavní novinky, které hráči netrpělivě vyhlížejí, jsou stále v mlze. Tím je myšleno třeba Avowed, Hellblade II nebo Perfect Dark. Alespoň v průběhu prezentace nemůže být nikdo zklamaný, protože už předem víme, že nové hry se představovat nebudou. 

Zdroj: Bethesda

Váš názor Další článek: Sons of the Forest se připomínají novou ukázkou z hraní a připravují se na únorové vydání

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,