Xbox Live Gold na víkend zdarma

Již dříve jsme vás informovali o možnosti, že tento víkend bude služba Xbox Live Gold zdarma pro všechny vlastníky Xboxu 360 připojené k síti Internet. Nakonec se tomu tak doopravdy stalo.

Služba Xbox Live Gold je placenou částí služby Xbox Live!, která poskytuje vlastníkům konzole Xbox 360 možnost zápolit po síti a stahovat si zajímavý materiál pro svoji konzoli. Již před nějakou dobou se na stránkách konzole objevilo oznámení o tomto víkendu, které však bylo následně odstraněno s tím, že zatím není známé datum. Nyní se ukázalo, že se opravdu jedná o tento víkend, který Microsoft naplnil zajímavými akcemi.

Mimo jiné se jedná o sérii her Game with Fame se slavnými osobnostmi, tentokrát se jedná o hráče Kamal from The Roots z NBA 06. Pokud s ním chcete změřit své síly, můžete tak učinit tento pátek. Další akcí je Lucky 7 Play and Win, kdy stačí přes víkend hrát alespoň sedm hodin a budete zařazeni do slosování o věcné ceny. To však není všechno. Snad nejúspěšnější střílečku pro Xbox 360 - Ghost Recon: Advanced Warfighter - si můžete zahrát proti vývojářům z Ubisoftu, kteří ji vytvořili. A pokud vám ani to nestačí, můžete porazit tým vývojářů a hráčů kolem Xboxu 360 a získat body na nákup zajímavých cen. Více se dozvíte na stránkách akce.

Zdroj: homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A