Xbox Next PC projekt

V odborném tisku v USA se objevily zprávy o novém výzkumu trhu, do kterého se pustila společnost Microsoft. Studie, která z tohoto výzkumu vzešla, se zabývá tím, jak by konzumenti přijali jejich případný nový projekt nazvaný Xbox Next PC. Ten je charakterizován jako "videoherní konzole s harddiskem a zabudovaným plně funkčním PC".

Tento projekt byl pomocí slideshow prezentace dokonce již předveden několika obchodním partnerům Microsoftu. Tento projekt by narozdíl od klasických konzolí ke svému provozu potřeboval PC monitor nebo televizi z nadprůměrným rozlišením, a podle zpráv by tento (třebas stále velmi teoretický) projekt měl být zpětně kompatibilní s dnešním Xboxem. Kromě toho by obsahoval "plně fukční systém Windows" a byl schopný zvládnout i klasické PC hry.

Xbox Next PC by také obsahoval klasické vymoženosti dnešních domácích počítačů - jako hard disk, vypalovačku CD a DVD čtečku. V případě realizace projektu se počítá s maloobchodní cenou 599 dolarů. Ale to jen v případě realizace - protože ta je dosud jen ve hvězdách a v číslech marketingového oddělení Microsoftu...

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A