Xbox Next PC projekt

V odborném tisku v USA se objevily zprávy o novém výzkumu trhu, do kterého se pustila společnost Microsoft. Studie, která z tohoto výzkumu vzešla, se zabývá tím, jak by konzumenti přijali jejich případný nový projekt nazvaný Xbox Next PC. Ten je charakterizován jako "videoherní konzole s harddiskem a zabudovaným plně funkčním PC".

Tento projekt byl pomocí slideshow prezentace dokonce již předveden několika obchodním partnerům Microsoftu. Tento projekt by narozdíl od klasických konzolí ke svému provozu potřeboval PC monitor nebo televizi z nadprůměrným rozlišením, a podle zpráv by tento (třebas stále velmi teoretický) projekt měl být zpětně kompatibilní s dnešním Xboxem. Kromě toho by obsahoval "plně fukční systém Windows" a byl schopný zvládnout i klasické PC hry.

Xbox Next PC by také obsahoval klasické vymoženosti dnešních domácích počítačů - jako hard disk, vypalovačku CD a DVD čtečku. V případě realizace projektu se počítá s maloobchodní cenou 599 dolarů. Ale to jen v případě realizace - protože ta je dosud jen ve hvězdách a v číslech marketingového oddělení Microsoftu...

Zdroj: Gamespot

Váš názor Další článek: Prozrazeny další detaily Tekkena 5!

Témata článku: , , , , , ,