Xbox Next PC projekt

V odborném tisku v USA se objevily zprávy o novém výzkumu trhu, do kterého se pustila společnost Microsoft. Studie, která z tohoto výzkumu vzešla, se zabývá tím, jak by konzumenti přijali jejich případný nový projekt nazvaný Xbox Next PC. Ten je charakterizován jako "videoherní konzole s harddiskem a zabudovaným plně funkčním PC".

Tento projekt byl pomocí slideshow prezentace dokonce již předveden několika obchodním partnerům Microsoftu. Tento projekt by narozdíl od klasických konzolí ke svému provozu potřeboval PC monitor nebo televizi z nadprůměrným rozlišením, a podle zpráv by tento (třebas stále velmi teoretický) projekt měl být zpětně kompatibilní s dnešním Xboxem. Kromě toho by obsahoval "plně fukční systém Windows" a byl schopný zvládnout i klasické PC hry.

Xbox Next PC by také obsahoval klasické vymoženosti dnešních domácích počítačů - jako hard disk, vypalovačku CD a DVD čtečku. V případě realizace projektu se počítá s maloobchodní cenou 599 dolarů. Ale to jen v případě realizace - protože ta je dosud jen ve hvězdách a v číslech marketingového oddělení Microsoftu...

Zdroj: Gamespot

Váš názor Další článek: Prozrazeny další detaily Tekkena 5!

Témata článku: , , , , , ,Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Databáze 487 milionů telefonních čísel z WhatsAppu je na prodej. Mezi nimi je i přes milion čísel z Česka

Databáze 487 milionů telefonních čísel z WhatsAppu je na prodej. Mezi nimi je i přes milion čísel z Česka

** Na hackerských fórech se prodává balík 487 milionů telefonních čísel ** Jedná se o aktivní uživatele komunikátoru WhatsApp ** V balíku je i 1,3 milionu čísel s předvolbou +420...

Martin Chroust
ÚnikSoukromíWhatsApp

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách