Xbox One vyrazí online každých 24 hodin

Microsoft se rozhodl polevit, bohužel ne všude.

Odhalení nové generace konzole od Microsoftu přineslo spoustu kontroverzích detailů. Bude konzole neustále připojená k internetu? Opravdu nebude podporovat bazarové hry? A jaké hry to vůbec budou? Jsme si jisti, že se dozvíme vše podstatné na výstavě E3, prozatím se nás však společnost snaží uklidnit novým prohlášením se špetkou informací.

Vše, co víme o konzoli nové generace: Xbox One

Vše, co víme o konzoli nové generace: Xbox One

Tak především, s novým Xboxem se budete muset připojit k internetu každých 24 hodin. S tím se holt budeme muset smířit a kolem cesta nevede. Jedná se rozhodně o nepříjemné omezení, na druhou stranu má dnes internet takřka každý, a když už vede jeden kabel do počítače, tak proč nepřidat další pro konzoli? Díky tomu budeme moci minimálně využívat jejích služeb, jako je úložiště na cloudu, synchronizace se sociálními sítěmi a dalších maličkostí, na kterých si Microsoft podle všeho zakládá.

microsoft-xbox-one-01.jpg Xbox_One_controller.jpg xboxhardware1_1020_verge_super_wide.jpg

Po minele s bazarovými hrami se výrobce také rozhodl zařadit zpátečku. Nejspíše šéfům došlo, že nutnost kupovat si všechny nové hry bez možnosti si je jednoduše půjčit od kamaráda nepřinese hodně pozitivních ohlasů, takže tu máme změnu. Nový Xbox nabídne jakousi strukturu rodiny a přátel.

Všichni v domácnosti budou mít plný přístup k vašim hrám, ať už hrajete na jakémkoliv účtu. To se ostatně dalo očekávat. Nyní však budete moci „půjčit“ hru i kamarádům. Stačí, abyste byli propojeni přes Xbox Live a byli přáteli déle jak 30 dnů. Stejným způsobem bude možné jednoduše vrátit či vyměnit dohrané hry, Microsoft žádný poplatek účtovat nebude.To však bude ve velké míře záviset na lokálním dodavateli.

Xbox-one.png

Vývojáři také slibují, že budeme mít maximální kontrolu nad Kinectem. Co uvidí, uslyší a zaznamená. Sliby výrobců však mají tendenci nedoběhnout do cíle, takže raději nebudeme příliš pospíchat s důvěrou a počkejme si na E3, kde se dozvíme více.

Zdroj: Xbox


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

8.  1.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech starších generací konzole

Playstation 5 by měl umět spustit hry ze všech sta…

Sony podle všeho nasypalo spoustu zdrojů do tzv. Remastering Enginu, který spojí všechny generace do jedné.

4.  1.  2020 | | 7 N/A
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a novoroční akce

Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a …

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

3.  1.  2020 | | 4 N/A