Xbox One vyrazí online každých 24 hodin

Microsoft se rozhodl polevit, bohužel ne všude.

Odhalení nové generace konzole od Microsoftu přineslo spoustu kontroverzích detailů. Bude konzole neustále připojená k internetu? Opravdu nebude podporovat bazarové hry? A jaké hry to vůbec budou? Jsme si jisti, že se dozvíme vše podstatné na výstavě E3, prozatím se nás však společnost snaží uklidnit novým prohlášením se špetkou informací.

Vše, co víme o konzoli nové generace: Xbox One

Vše, co víme o konzoli nové generace: Xbox One

Tak především, s novým Xboxem se budete muset připojit k internetu každých 24 hodin. S tím se holt budeme muset smířit a kolem cesta nevede. Jedná se rozhodně o nepříjemné omezení, na druhou stranu má dnes internet takřka každý, a když už vede jeden kabel do počítače, tak proč nepřidat další pro konzoli? Díky tomu budeme moci minimálně využívat jejích služeb, jako je úložiště na cloudu, synchronizace se sociálními sítěmi a dalších maličkostí, na kterých si Microsoft podle všeho zakládá.

microsoft-xbox-one-01.jpg Xbox_One_controller.jpg xboxhardware1_1020_verge_super_wide.jpg

Po minele s bazarovými hrami se výrobce také rozhodl zařadit zpátečku. Nejspíše šéfům došlo, že nutnost kupovat si všechny nové hry bez možnosti si je jednoduše půjčit od kamaráda nepřinese hodně pozitivních ohlasů, takže tu máme změnu. Nový Xbox nabídne jakousi strukturu rodiny a přátel.

Všichni v domácnosti budou mít plný přístup k vašim hrám, ať už hrajete na jakémkoliv účtu. To se ostatně dalo očekávat. Nyní však budete moci „půjčit“ hru i kamarádům. Stačí, abyste byli propojeni přes Xbox Live a byli přáteli déle jak 30 dnů. Stejným způsobem bude možné jednoduše vrátit či vyměnit dohrané hry, Microsoft žádný poplatek účtovat nebude.To však bude ve velké míře záviset na lokálním dodavateli.

Xbox-one.png

Vývojáři také slibují, že budeme mít maximální kontrolu nad Kinectem. Co uvidí, uslyší a zaznamená. Sliby výrobců však mají tendenci nedoběhnout do cíle, takže raději nebudeme příliš pospíchat s důvěrou a počkejme si na E3, kde se dozvíme více.

Zdroj: Xbox


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |