Xbox Scarlett není naše poslední konzole, hlásí Phil Spencer

Narozdíl od Sony si je Microsoft budoucností konzolí docela jistý.
Xbox Scarlett není naše poslední konzole, hlásí Phil Spencer

Phil Spencer jako vedoucí divize Xboxu svojí konzoli rozhodně věří i v boji s cloudovým hraním. Herní mašina od Microsoftu, která má nahradit současnou generaci prý přichází především z toho důvodu, že se technika konečně dostala tak daleko, aby nová generace měla dostatečný dopad na herní zážitek pro uživatele. Scarlett je prý čtyřikrát výkonnější než Xbox One. 

Příští Xbox bude kompatibilní s příslušenstvím od konzole současné

Příští Xbox bude kompatibilní s příslušenstvím od konzole současné

"Myslíme si, že Scarlett je velmi důležitým bodem z hlediska designu a rovnováhy mezi CPU a GPU. Podařilo se nám v tomto ohledu dosáhnout něčeho, co se nám ještě nikdy nepovedlo. Pro nás je Scarlett přesně tím, co by mělo přinášet zážitky se smysluplným navýšením kvality," řekl Spencer o projektu který se má na trh dostat příští rok. "Rozhodně nemáme v plánu, že by to byla naše poslední konzole," pokračoval.

Nevím jestli PS5 bude naše poslední konzole, tvrdí šéf Sony

Nevím jestli PS5 bude naše poslední konzole, tvrdí šéf Sony

Spencer tak i nadále věří, že streamování hry sice rozšíří mezi ještě větší množství uživatelů, ale nebude tím, co konzolím zatluče hřebíčky do rakve. Hry se podle něj totiž při streamování ještě dlouho nebudou moci kvalitou plně rovnat konzolím. Jak se herní trh vyvine dál podle vás?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 nejlepších herních sluchátek: Skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

10 nejlepších herních sluchátek: Skvělý zvuk, pros…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Dáme vám tipy na osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

30.  11.  2020 | |8 N/A
Daniel Pánek
Sluchátka