Xboxová akce Halo na mobilech?

Společnost IN-FUSIO koupila od Microsoftu práva na jejich konzolovou akci Halo, kterou chtějí předělat pro mobilní telefony. Sice zatím neuvedli, jaké hry nás čekají, ale první by měla být k dostání v Severní Americe už letos, další teritoria by se měly dočkat jen o něco později. Šéf společnosti IN-FUSIO pochválil Halo za jeho multimediální dojem a řekl, že známá značka nyní může dosáhnout na miliony mobilních telefonů po celém světě.

  

* Halo 2 *

Další z vysokého představenstva společnosti IN-FUSIO, Julian Corbett, dodal, že budou klást důraz na zachování věrnosti světa Halo. Prý se budou snažit, aby hry zůstaly zajímavé nejen pro současné fanoušky, ale přilákaly i nové obecenstvo. Společnost má s předělávánín her od Microsoftu zkušenosti, na kontě mají mobilní verze Midtown Madness 3, Zoo Tycoon 2, Age of Empires 2, Banjo-Kazooie, SabreWulf a It`s Mr Pants.

Doupě komentuje: Předělávání slavných her na mobily je v současnosti běžná věc. Zahrát si můžete třeba mobilního Prince of Persia, Splinter Cell, či střílečku XIII, takže mobilní Halo nevyvolává zbytečný užas. Uvidíme, jaké hry se jim podaří vytvořit. Halo má po světe tuny fanoušků a nezklamat je bude těžké.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A