YAGER = HALO ve vzduchu?

YAGER Development je nová německá herní společnost. YAGER je však také prozatímní název jejich nové, naprosto úžasně vypadající gamesky. O co se tedy bude jednat? Inu to se nedá tak jednoduše popsat. Zažijete akci i dobrodružství, budete pilotovat složité stroje v neméně složitém světě budoucnosti, a do toho všeho ještě budete muset tak trochu myslet.
YAGER = HALO ve vzduchu?
V single-player módu vás tvůrci zatáhnou do okázalého science-fiction příběhu rozprostřeného do několika desítek velice variabilních misí, které vás svou neodolatelnou 3D grafikou a unikátní atmosférou doslova polapí. Stanete se hlavní postavou interaktivního románu, jehož zápletka se bude vyvíjet spolu s vašimi činy, setkáními s jinými postavami, dialogy.

YagerYager

YagerYager

Samozřejmostí bude přítomnost multiplayeru, ve kterém nebude chybět pořádný deathmatch ani různorodé taktické módy. YAGER prostě bude obsahovat vše, co se od akčního simulátoru dá očekávat. A navíc samozřejmě přidá ještě nějaké ty vychytávky, které jste zatím zřejmě nikde neviděli.

Jakékoliv další informace jsou bohužel uzamknuty v hlavách (no, možná i nějakých těch trezorech) svých německých tvůrců. Známo je pouze to, že hru bude distribuovat společnost THQ.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát nebo přát k Vánocům

Nejlepší hry pro PC, které si teď může…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

10.  11.  2018 | | 4 N/A
Sid Meier

Sid Meier's Civilization: Nový úsvit -…

Jednou z očekávaných deskoherních novinek letošního podzimu byla bezpochyby nová Civilizace s přídomkem Nový úsvit. Jak se nástupce dnes už legendární Sid Meier´s Civilization povedl?Prozradíme vám, že v konkurenci strategických her se rozhodně neztratí, ale více už v naší recenzi.

4.  11.  2018 | | 1 N/A
Hráči fotí v Battlefieldu 5: obrázky lákají do bitevní vřavy (galerie)

Hráči fotí v Battlefieldu 5: obrázky l…

Co si budeme povídat, Frostbite engine je prostě to nejlepší, co střílečky z pohledu první osoby v dnešní době mohou mít.

15.  11.  2018 | | 9 N/A
Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla oznámena předělávka Reforged

Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla o…

Čtvrtý díl se bohužel nechystá, fanoušci Warcraftu ale dostali pěkný dárek od Blizzardu.

3.  11.  2018 | | 25 N/A
Call Of Duty: Black Ops 4 - měsíc poté aneb hráči vs fakta (galerie)

Call Of Duty: Black Ops 4 - měsíc poté…

Uplynulo teprve pár týdnů, ale již nyní jsou některé skutečnosti evidentní.

7.  11.  2018 | | 2 N/A