YAGER = HALO ve vzduchu?

YAGER Development je nová německá herní společnost. YAGER je však také prozatímní název jejich nové, naprosto úžasně vypadající gamesky. O co se tedy bude jednat? Inu to se nedá tak jednoduše popsat. Zažijete akci i dobrodružství, budete pilotovat složité stroje v neméně složitém světě budoucnosti, a do toho všeho ještě budete muset tak trochu myslet.
YAGER = HALO ve vzduchu?
V single-player módu vás tvůrci zatáhnou do okázalého science-fiction příběhu rozprostřeného do několika desítek velice variabilních misí, které vás svou neodolatelnou 3D grafikou a unikátní atmosférou doslova polapí. Stanete se hlavní postavou interaktivního románu, jehož zápletka se bude vyvíjet spolu s vašimi činy, setkáními s jinými postavami, dialogy.

YagerYager

YagerYager

Samozřejmostí bude přítomnost multiplayeru, ve kterém nebude chybět pořádný deathmatch ani různorodé taktické módy. YAGER prostě bude obsahovat vše, co se od akčního simulátoru dá očekávat. A navíc samozřejmě přidá ještě nějaké ty vychytávky, které jste zatím zřejmě nikde neviděli.

Jakékoliv další informace jsou bohužel uzamknuty v hlavách (no, možná i nějakých těch trezorech) svých německých tvůrců. Známo je pouze to, že hru bude distribuovat společnost THQ.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |