Za pár hodin startuje GTA Online, Rockstar vypouští nové informace

Rockstar dnes skrze své oficiální stránky oznámil postup, jakým bude umožněno majitelům GTA V zapojit do online hraní. A nechybí ani hrstka čerstvých detailů.
Za pár hodin startuje GTA Online, Rockstar vypouští nové informace

Ke všemu by mělo dojít ve 13:00 hodin našeho času, kdy se má aktualizovat PSN a XBL. Poté by si hra měla stáhnout malou aktualizaci, která odemkne GTA Online a zpřístupní jej v samotné hře. Otázkou zůstává, zda vše proběhne stejně i v Evropě, protože PSN se na tomto kontinentu aktualizuje z pravidla ve středu, s velkou pravděpodobností si ale budeme moci zahrát ve výše zmíněný čas. Příchod GTA Online můžete sledovat na sociálních sítích studia, kde budete pravidelně informováni, jak na tom vývojáři jsou.

GTA Online - detailní pohled a obří trailerová galerie

GTA Online - detailní pohled a obří trailerová galerie

A o čem vlastně GTA Online bude? Hra se bude odehrávat několik měsíců před příběhovou linií singleplayeru GTA V. Online svět má také několik pravidel, takže například soukromé návštěvy v bytech hráčů jsou beze zbraní a poškodit svého kámoše nemůžete ani v garáži, protože vývojáři zakázali krádeže aut z těchto prostor. Na mapě ale není dostatek prostoru pro byty všech hráčů, takže se někteří budou muset podělit, a to tak, že dostanou jen určité prostory v bytě. Vy i váš spolubydlící si tak může upravovat svou vlastní část bytu.

Další ždíbky informací ze světa GTA Online, mikrotransakce potvrzeny

Další ždíbky informací ze světa GTA Online, mikrotransakce potvrzeny

Výdělek peněz se nese v duchu krádeží. Našetřit nějaké peníze můžete plněním misí, krádežemi, vykrádáním obchodů a tak dále…Rockstar dále slibuje, že krádežemi to nekončí a hra dostane další aktualizaci, která přidá další aktivity do hry, ze kterých si můžete vydělat nějakou tu babku navíc. Na podzim je poté plánovaný nástroj Content Creator, který vám dovolí pořádat vlastní závody a deathmatche.

Vaše postava bude také jeden velký oříšek. Nebudete totiž tvořit přímo vaší postavu a určovat její vlastnosti, ale zvolíte si geny matky a otce, určíte, které budou mít větší vliv na vás a hra je poté zkombinuje. Hrát můžete za chlapce, dívku nebo nějakého bručouna. Postavu si můžete upravit ihned nebo přímo v editoru, kde si můžete měnit účes, oblečení nebo nějaké doplňky v podobě brýlí či náramků.

actual_1380327011.jpg actual_1380327130.jpg actual_1380327342.jpg

Peníze ale nejsou hlavním cílem GTA Online. S milióny v kapse si body reputace stejně nekoupíte. Právě reputační body jsou to, za čím se ve hře poženete. Za tyto body se vám budou odemykat postupně další věci, jako jsou lepší zbraně nebo lepší tuning pro auta. Je to tak trochu brzda pro ty, kteří budou využívat mikrotransakce, ale osobně si myslím, že tito hráči budou mít i tak velkou výhodu, takže se jedná o fér systém, jak udržet rovnováhu. Minimálně Rockstar je o tom přesvědčen. Takže nezapomeňte ve 13:00 naladit GTA Online, my budeme u toho!

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 16 N/A
Age of Empires: Definitive Edition – nostalgie není všechno (recenze)

Age of Empires: Definitive Edition – n…

Jedna z největších strategických legend se vrací v grafickém remasteru. Přesto pod rouškou krásné grafiky zůstává stále tou stejnou hrou z roku 1997. Stačí to?

24.  2.  2018 | | 10 N/A
7 nejlepších historických zážitků, které můžete zažít ve hrách

7 nejlepších historických zážitků, kte…

Kingdom Come dokázalo v posledních dnech ukousnout solidní porci pozornosti. Není ale jedinou hrou, která se zaměřuje na středověk a věrohodnou historii. Pojďme se podívat na ty nejlepší alternativy.

20.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Víkendová slevová akce na PS Store nabízí parádní pecky za pakatel

Víkendová slevová akce na PS Store nab…

Chcete si obohatit knihovničku konzole PS4 ale šetříte? O víkendu vám Sony nabízí skvělé hry za slušný peníz.

24.  2.  2018 | | 2 N/A
Do světa Kingdom Come míří modifikace s tématikou Hry o trůny

Do světa Kingdom Come míří modifikace …

Do českých lesů v Kingdom Come se chystá první pořádná modifikace.

23.  2.  2018 | | 3 N/A