Za pár hodin startuje GTA Online, Rockstar vypouští nové informace

Rockstar dnes skrze své oficiální stránky oznámil postup, jakým bude umožněno majitelům GTA V zapojit do online hraní. A nechybí ani hrstka čerstvých detailů.
Za pár hodin startuje GTA Online, Rockstar vypouští nové informace

Ke všemu by mělo dojít ve 13:00 hodin našeho času, kdy se má aktualizovat PSN a XBL. Poté by si hra měla stáhnout malou aktualizaci, která odemkne GTA Online a zpřístupní jej v samotné hře. Otázkou zůstává, zda vše proběhne stejně i v Evropě, protože PSN se na tomto kontinentu aktualizuje z pravidla ve středu, s velkou pravděpodobností si ale budeme moci zahrát ve výše zmíněný čas. Příchod GTA Online můžete sledovat na sociálních sítích studia, kde budete pravidelně informováni, jak na tom vývojáři jsou.

GTA Online - detailní pohled a obří trailerová galerie

GTA Online - detailní pohled a obří trailerová galerie

A o čem vlastně GTA Online bude? Hra se bude odehrávat několik měsíců před příběhovou linií singleplayeru GTA V. Online svět má také několik pravidel, takže například soukromé návštěvy v bytech hráčů jsou beze zbraní a poškodit svého kámoše nemůžete ani v garáži, protože vývojáři zakázali krádeže aut z těchto prostor. Na mapě ale není dostatek prostoru pro byty všech hráčů, takže se někteří budou muset podělit, a to tak, že dostanou jen určité prostory v bytě. Vy i váš spolubydlící si tak může upravovat svou vlastní část bytu.

Další ždíbky informací ze světa GTA Online, mikrotransakce potvrzeny

Další ždíbky informací ze světa GTA Online, mikrotransakce potvrzeny

Výdělek peněz se nese v duchu krádeží. Našetřit nějaké peníze můžete plněním misí, krádežemi, vykrádáním obchodů a tak dále…Rockstar dále slibuje, že krádežemi to nekončí a hra dostane další aktualizaci, která přidá další aktivity do hry, ze kterých si můžete vydělat nějakou tu babku navíc. Na podzim je poté plánovaný nástroj Content Creator, který vám dovolí pořádat vlastní závody a deathmatche.

Vaše postava bude také jeden velký oříšek. Nebudete totiž tvořit přímo vaší postavu a určovat její vlastnosti, ale zvolíte si geny matky a otce, určíte, které budou mít větší vliv na vás a hra je poté zkombinuje. Hrát můžete za chlapce, dívku nebo nějakého bručouna. Postavu si můžete upravit ihned nebo přímo v editoru, kde si můžete měnit účes, oblečení nebo nějaké doplňky v podobě brýlí či náramků.

actual_1380327011.jpg actual_1380327130.jpg actual_1380327342.jpg

Peníze ale nejsou hlavním cílem GTA Online. S milióny v kapse si body reputace stejně nekoupíte. Právě reputační body jsou to, za čím se ve hře poženete. Za tyto body se vám budou odemykat postupně další věci, jako jsou lepší zbraně nebo lepší tuning pro auta. Je to tak trochu brzda pro ty, kteří budou využívat mikrotransakce, ale osobně si myslím, že tito hráči budou mít i tak velkou výhodu, takže se jedná o fér systém, jak udržet rovnováhu. Minimálně Rockstar je o tom přesvědčen. Takže nezapomeňte ve 13:00 naladit GTA Online, my budeme u toho!

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |
Vyzkoušeli jsme 4K jízdu v akci Destiny 2, donutí vás běžet pro PC verzi

Vyzkoušeli jsme 4K jízdu v akci Destin…

Že už vlastníte Destiny 2 na konzoli? Vydali jsme se do space opery Bungie i na PC platformě, a musíme uznat, že to opravdu stojí za to!

10.  11.  2017 | | 10 N/A