Za posílání nevyžádaných e-mailů před soud

USA nejsou jen zemí svobody, ale mnohdy i - nebojím se toho výrazu - šíleného právního systému. Můžete nejen vysoudit miliony na nejmenovaných stravovacích podnicích za to, že po jejich produktech tloustnete, ale třeba žalovat svého zaměstnavatele, že vás nutí chodit do práce. Na druhou stranu má tento systém jednu nespornou výhodu; soudci jsou zcela suverénní a ničeho (ani nikoho) se nebojí. To na vlastní kůži brzy pozná i osmnáctiletý mladík původem z New Yorku Anthony Greco, který se dostal před soud právě díky své ilegální činnosti spojené s rozesíláním nevyžádaných e-mailů. Dá se očekávat, že si vyslouží vysokou finanční pokutu a možná i nějaký ten pátek za mřížemi, vzhledem ke zkušenostem s předchozími podobnými případy by to nebylo nic zvláštního.

Zdroj: Sophos


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole