Za týden vychází WoW: Shadowlands, podívejte se na čerstvý trailer

Blizzard prostě filmečky umí.
Za týden vychází WoW: Shadowlands, podívejte se na čerstvý trailer

World of Warcraft: Shadowlands vychází už za necelý týden a Blizzard samozřejmě nezapomíná ještě naposledy lákat milovníky světově populárního MMORPG na novou expanzi. Tentokrát se hra předvádí v krátkém traileru, který opět vypadá fantasticky i když není tolik nabitý akcí či dalšími střípky příspěvku. I tak jde ale o efektní a vydařenou podívanou. Podívat se na něj můžete níže.

World of Warcraft: Shadowlands jsme se původně měli dočkat podstatně dříve, ale kvůli odkladům vychází nový datadisk až 24.11. Hra se dle vývojářů zdržela především kvůli balancování závěrečného obsahu hry tak, aby bylo co nejméně sahat do hry různými úpravami a patchi. Jste připraveni na novou kapitolu World of Warcraft?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole