Za virtuálním vínem ve Wine Tycoon

Tycoony se za ty roky na trhu změnily v univerzální zábavu pro všechny věkové kategorie, přičemž jejich záběr je vskutku úctyhodný. Od řízení města a zábavního parku jsme se dostali až k správě věznice, či pěstírně konopí. A nově k této sbírce přibude i starost o virtuální vinice.

Wine Tycoon vzniká pod rukama lidí z Got Game Entertainment, kteří si od titulu podle všeho hodně slibují. První informace totiž naznačují, že by mělo být ve hře možné pěstovat až 50 druhů francouzských vín, mezi nimi třeba Bordeaux, Burgundské, či Pinot Gris.

1.jpg2.jpg

To vše se vám přitom bude muset vlézt na vaši vinici, s níž budete krůček po krůčku stoupat na žebříčku důležitosti. To by samozřejmě nešlo bez dostatečně kvalitního personálu, jenž vám bude kdykoliv po ruce. Bude tedy třeba pečlivě vybírat spolupracovníky, s nimiž se budete opájet úspěchem.

3.jpg4.jpg

Pro ty z vás, kteří by si náhodou nevěděli rady, bude připravena i encyklopedie, z níž se budete moci dozvědět vše o každém druhu vína, který bude možné ve hře pěstovat. Wine Tycoon by se měl na trhu objevit prý již brzy, přičemž do prodeje půjde za cenu necelých 20 dolarů.

Zdroj: Worthplaying

Dostupné pro: PC
Žánr: Strategie
Výrobce: Got Game Entertainment
Začátek prodeje: Q3 2009
Váš názor Další článek: 250GB HDD pro X360 nepůjde do prodeje

Témata článku: , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru