Zábavní zádrhel: kam která hra patří aneb proč ta omezení?

Přidat další názor  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  zobrazit bez stromu  |  nových příspěvků: 2

Diskuze k článku

Doktor  |  27. 08. 2013 21:13

Mám to tak, že když vidim pod článkem, recenzí podepsaného Karla K., tak neváhám a čtu, pakliže je pod článkem podepsán N.Marko, rozhodně to neotevírám, bohužel jsem dnes jen tak ledabyle otevřel a nevěřil bys N.Marko, někde v 1/3 jsem prudce začal rolovat nahoru a opravdu N.Marko

Zkoušel jsi si někdy k tomu co chceš napsat udělat osnovu? Upřímně, to je příšerná úvaha, neucelený koncept (viz.osnova), roztržitost a nesourodost myšlenkového toku, neschopnost udržet hlavní myšlenku, nějaké vyústění, případně závěrečné nadhození otázky, zabředání.

Závěrem snad jedna rada jak poznat fakt dobrou úvahu. Lze ji shrnout několika větami, které přesně vystihnou to o čem jsi psal, co jsi chtěl říct.

 |   |  Odpovědět
27. 08. 2013 02:45

Zdravím,
a to je pěkná nahrávka na smeč.
Budu-li hledat tankový simulátor, najdu. Budu-li hledat letový simulátor, také. Situace se stane poněkud složitější až neřešitelnou, dostanu-li nutkavou potřebu vybombardovat místo AIček nějaké tanky řízené lidmi, najdu nic. To už se dostávám do žánrů, se kterým si žádný z českých herních webů neporadí. Skutečně nenajde nic v ani jednom z žánrů, jako by tankový simulátor s letadly nebyl tankový simulátor a opačně, hotové neštěstí. Všichni mají nové weby, ale ve vyhledávání je to stejné jako na tom starém (bez výjimky všichni). Ani tady nejde zadat "tankový simulátor letový simulátor multiplayer".
Zpátky ale k věci, ať nežeru, když už bombardují tanky, tak bych si s chutí zastřílel 12 kulomety Hurricane Mk1 po bezmocné pěchotě (230 projektilům vystřeleným v každé jedné vteřině, tomu nikdo neuhne), děsil je sirénou Štuky a zasejpal je pod vlastníma zborcenejma budovama. Takže jdu na google a rovnou tam přidám strategie, pěchota a pvp: "tankový simulátor letový simulátor multiplayer strategie pěchota pvp". Dá to rozum, když tam jsou tanky, letadla, pěchota, tak tomu asi velí nějaký stratég ... případně jich je víc a střídají se 7/24 asi tak, jako kdysi Slunce nad Británií nikdy nezapadalo.

Hodně štěstí při hledání, můžete i zkusit přidat "zdarma".
clone9cz

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor