Zachraňování lidských životů na Wii

Pod kouzelným slůvkem „hrdina“ si většina populace zmasírovaná marketingem a reklamou představí Supermana, Spider-Mana, Rockyho Balbou a podobné fiktivní osoby známé ze záře televizních obrazovek. Ovšem hrdinové jsou i mezi námi – přehlížení, ale o to statečnější. Do této kategorie bychom bezesporu mohli zařadit i hasiče, co dennodenně bojují s ohněm a dalšími živly přírody. Naneštěstí se však jen málokomu podaří složit náročné zkoušky pro přijetí do profesionálního hasičského sboru, takže jako taková alternativa se jeví připravovaný titul Real Heroes: Firefighter pro Nintendo Wii.

RealHeroes_FireFighter_05.jpg RealHeroes_FireFighter_06.jpg

Místo na titulních stránkách novin si ale budete muset vybojovat. Začínáte totiž jako nezkušený absolvent hasičské akademie a s mladíkovskou naivitou jste vrženi doslova do „křestu ohněm“. Čekají na vás zástupy nouzových situací, od vyprošťování zaklíněných lidí ve vozidle při hromadné autonehodě, přes hašení nebezpečného ohně, až po záchranu lidí z rozpadající se budovy. Ovšem při takových náročných úkolech jistě nepohrdnete pomocí. Konkrétně se budete moci spolehnout na vaše ostatní kolegy z týmu a v neposlední řadě i na moderní realistickou výbavu.

RealHeroes_FireFighter_07.jpg RealHeroes_FireFighter_08.jpg

Zapomenout byste neměli ani na vlastní um a zvládání krizových situaci, protože ztrácet nervy a bezhlavě se vrhat do nebezpečí se zde nevyplácí a trestem je nezřídka kdy smrt. Než se z vás stanou skuteční požárničtí mistři povedou hodiny a hodiny zachraňování pomocí ovládání na nunchuku. Na druhou stranu, záchrana zraněných lidí zpod trosek zříceného mostu či nákupního centra jsou tou nejlepší odměnou, jaké se vám může dostat. Stačí si počkat do druhého čtvrtletí letošního roku.

RealHeroes_FireFighter_09.jpg RealHeroes_FireFighter_11.jpg
RealHeroes_FireFighter_13.jpg RealHeroes_FireFighter_14.jpg

 

Zdroj: Worthplaying
Dostupné pro: Wii
Žánr: Adventury, Akce
Výrobce: Epicenter

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |