Zachraňování lidských životů na Wii

Pod kouzelným slůvkem „hrdina“ si většina populace zmasírovaná marketingem a reklamou představí Supermana, Spider-Mana, Rockyho Balbou a podobné fiktivní osoby známé ze záře televizních obrazovek. Ovšem hrdinové jsou i mezi námi – přehlížení, ale o to statečnější. Do této kategorie bychom bezesporu mohli zařadit i hasiče, co dennodenně bojují s ohněm a dalšími živly přírody. Naneštěstí se však jen málokomu podaří složit náročné zkoušky pro přijetí do profesionálního hasičského sboru, takže jako taková alternativa se jeví připravovaný titul Real Heroes: Firefighter pro Nintendo Wii.

RealHeroes_FireFighter_05.jpg RealHeroes_FireFighter_06.jpg

Místo na titulních stránkách novin si ale budete muset vybojovat. Začínáte totiž jako nezkušený absolvent hasičské akademie a s mladíkovskou naivitou jste vrženi doslova do „křestu ohněm“. Čekají na vás zástupy nouzových situací, od vyprošťování zaklíněných lidí ve vozidle při hromadné autonehodě, přes hašení nebezpečného ohně, až po záchranu lidí z rozpadající se budovy. Ovšem při takových náročných úkolech jistě nepohrdnete pomocí. Konkrétně se budete moci spolehnout na vaše ostatní kolegy z týmu a v neposlední řadě i na moderní realistickou výbavu.

RealHeroes_FireFighter_07.jpg RealHeroes_FireFighter_08.jpg

Zapomenout byste neměli ani na vlastní um a zvládání krizových situaci, protože ztrácet nervy a bezhlavě se vrhat do nebezpečí se zde nevyplácí a trestem je nezřídka kdy smrt. Než se z vás stanou skuteční požárničtí mistři povedou hodiny a hodiny zachraňování pomocí ovládání na nunchuku. Na druhou stranu, záchrana zraněných lidí zpod trosek zříceného mostu či nákupního centra jsou tou nejlepší odměnou, jaké se vám může dostat. Stačí si počkat do druhého čtvrtletí letošního roku.

RealHeroes_FireFighter_09.jpg RealHeroes_FireFighter_11.jpg
RealHeroes_FireFighter_13.jpg RealHeroes_FireFighter_14.jpg

 

Zdroj: Worthplaying
Dostupné pro: Wii
Žánr: Adventury, Akce
Výrobce: Epicenter

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Mashinky jsou v předběžném přístupu, pojďte si hrát s vláčky

Mashinky jsou v předběžném přístupu, p…

Nové tratě ve strategické hře Mashinky volají po pořádném řediteli, který postaví železniční impérium. V předběžném přístupu už ode dneška!

6.  10.  2017 | | 25 N/A
Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Forza Motorsport 7: vstup giganta na scénu (recenze)

Forza Motorsport 7: vstup giganta na s…

Na okruh se vydal další z velkých favoritů letošního závodu o titul závodní hry roku 2017. Forza Motorsport 7 je konečně tady, pojďme si jí tedy rozebrat kousek po kousku.

3.  10.  2017 | | 4 N/A
Herní agenda: zářijový výběr jako předzvěst podzimních hitů

Herní agenda: zářijový výběr jako před…

První měsíc tohoto školního roku je za námi, a tak je čas na naši pravidelnou agendu. Podzimní sezóna je v plném proudu, takže si konečně můžeme vychutnat pecky jako druhé Destiny, datadisk k Dishonored nebo nové závody Project Cars. To ale není ani zdaleka všechno.

4.  10.  2017 |
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K úchvatně, podívejte se

Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K …

Nový Battlefront je takřka za rohem a internet se začíná plnit novými pohlednicemi z betatestu. Již brzy vám přineseme naše dojmy, prozatím si užijte parádní 4K obrázky.

6.  10.  2017 | | 3 N/A