Zadarmo nebo se slevou: balíček her od Bohemky

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Humble Bundle – Bohemia Interactive bundle 

Největším lákadlem tohoto týdne je bezesporu balíček her od tuzemského vývojářského studia Bohemia Interactive. Jejich jméno je především spojované se sérií Arma, ale v rámci tohoto bundlu dostanete různorodější sortu titulů.  

arma.jpgapex.jpgylands.jpgdayz.jpg

První tier, který již tradičně stojí jeden dolar, nabízí hned 4 hry najednou. Krom Army 2, která i po tolika letech má stále své kvality, tady najdete také Take on Mars Take on Helicopters. Jistě vám již podle názvu dojde, o co v těchto hrách jde. Vedle toho je tady ale ještě remake strategie Carrier Command, který vyšel v roce 2012. 

V dalším tieru (10,35$) najdete taktéž 4 tituly. Když už jsme tu měli druhou Armu, tak si k tomu rovnou můžete přidat třetí dílYlands je pak sandboxová hra, ve které si sami tvoříte příběh. Dalo by se říct, že je to interaktivní editor, ve kterém můžete svoje výtvory sdílet s ostatními hráči. Samozřejmě ale nechybí klasický herní režim.  

Střílečku z pohledu třetí osoby Pound of Ground vytvořilo studio Centauri Production. Bohemia Interactive tady působila jen jako vydavatel. Sice nepatří mezi nejznámější kousky, zato Original War, která je poslední hrou ve druhém tieru, vám jistě není cizí. Mimo to, že jde o výbornou strategii, se hráčům do povědomí zapsala díky českému dabingu, který je obsažený i ve steamové verzi.  

original.jpg

Další tier (20$) obsahuje dvě Army. První z nich je DLC ke třetímu dílu s podtitulem Apex. K tomu ještě dostanete Arma Annivesary Edition, která obsahuje první Armu v Gold edici, Cold War Assault a Armu 2 spolu se všemi DLC.  

Nejvyšší tier (30$) pak ke všem předchozím hrám přidá ještě DayZ, které po dlouhých letech v early accessu konečně vyšlo v plné verzi. Určitě se o koupi tohoto balíku vyplatí zauvažovat, protože jen samotné DayZ stojí na Steamu necelých 40 euro. 

Váš názor Další článek: Fantasy hopsačku Trine 4: The Nightmare Prince si zahrajeme v říjnu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Před pěti lety jsme hádali dnešní technologie, prosadily se jen některé. Co bude v telefonech za dalších pět let?

Před pěti lety jsme hádali dnešní technologie, prosadily se jen některé. Co bude v telefonech za dalších pět let?

** Jak jsme si před pěti lety představovali mobilní budoucnost? ** Přání bylo hodně, vyplnila se však jen některá z nich ** Jak si představujete smartphone za dalších pět let?

Martin Chroust
SmartphonyTechnologie
Astronomové nalezli pozůstatky zničené sluneční soustavy
Jiří Černý
AstronomieSluneční soustava
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Hry zadarmo, nebo se slevou: Zlevněné DLC balíky na Xboxu a Saints Row IV: Re-elected zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Zlevněné DLC balíky na Xboxu a Saints Row IV: Re-elected zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách