Zadarmo nebo se slevou: balíček her od Bohemky

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Humble Bundle – Bohemia Interactive bundle 

Největším lákadlem tohoto týdne je bezesporu balíček her od tuzemského vývojářského studia Bohemia Interactive. Jejich jméno je především spojované se sérií Arma, ale v rámci tohoto bundlu dostanete různorodější sortu titulů.  

arma.jpgapex.jpgylands.jpgdayz.jpg

První tier, který již tradičně stojí jeden dolar, nabízí hned 4 hry najednou. Krom Army 2, která i po tolika letech má stále své kvality, tady najdete také Take on Mars Take on Helicopters. Jistě vám již podle názvu dojde, o co v těchto hrách jde. Vedle toho je tady ale ještě remake strategie Carrier Command, který vyšel v roce 2012. 

V dalším tieru (10,35$) najdete taktéž 4 tituly. Když už jsme tu měli druhou Armu, tak si k tomu rovnou můžete přidat třetí dílYlands je pak sandboxová hra, ve které si sami tvoříte příběh. Dalo by se říct, že je to interaktivní editor, ve kterém můžete svoje výtvory sdílet s ostatními hráči. Samozřejmě ale nechybí klasický herní režim.  

Střílečku z pohledu třetí osoby Pound of Ground vytvořilo studio Centauri Production. Bohemia Interactive tady působila jen jako vydavatel. Sice nepatří mezi nejznámější kousky, zato Original War, která je poslední hrou ve druhém tieru, vám jistě není cizí. Mimo to, že jde o výbornou strategii, se hráčům do povědomí zapsala díky českému dabingu, který je obsažený i ve steamové verzi.  

original.jpg

Další tier (20$) obsahuje dvě Army. První z nich je DLC ke třetímu dílu s podtitulem Apex. K tomu ještě dostanete Arma Annivesary Edition, která obsahuje první Armu v Gold edici, Cold War Assault a Armu 2 spolu se všemi DLC.  

Nejvyšší tier (30$) pak ke všem předchozím hrám přidá ještě DayZ, které po dlouhých letech v early accessu konečně vyšlo v plné verzi. Určitě se o koupi tohoto balíku vyplatí zauvažovat, protože jen samotné DayZ stojí na Steamu necelých 40 euro. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

8.  1.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A
Unikly nové fotografie chystaného ovladače Dualshock 5 pro PS5

Unikly nové fotografie chystaného ovladače Dualsho…

Pátý dualshock zřejmě bude vypadat skoro stejně jako jeho předchůdce.

6.  1.  2020 |