Zadarmo nebo se slevou: Černý pátek plný slev a herní hity zadarmo

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

PlayStation Store – Black Friday

Obchod PlayStationu tento týden už černému pátku neunikl. Stejně jako u konkurence tady najdete celou řadu velkých titulů. V tomto případě se zapojily i čerstvé novinky, ale hlavně potěší výborné exkluzivity.  

God of War Screen 10.jpg

Třeba takový Spider-Man (499 Kč) by na žádném PlayStationu neměl chybět. Ještě o něco více ale láká God of War (379 Kč), který díky svým kvalitám získal nejedno ocenění. Takové Red Dead Redemption 2 je také ve velmi zajímavé nabídce. Cena Ultimate edice klesla ze 2 200 na 900 Kč.  

Mezi ty novější kousky patří například třetí Borderlands (999 Kč). Najdete je tady hned v několika různých edicích. Na to, že vyšly docela nedávno, je to pěkná cena. Slevovému šílenství se nevyhnul ani nejnovější díl série Call of Duty (1 760 Kč). Sleva tady ale není tak výrazná jako v předchozích případech, ale je to docela pochopitelné vzhledem k tomu, že je to stále čerstvý titul.   

Call of Duty: Modern Warfare - konečně pořádné válčení | Recenze

Call of Duty: Modern Warfare - konečně pořádné válčení | Recenze

Pokud jste si stále nevybrali, tak je tady ještě jedna nabídka, kterou nemůžeme opomenout. Jen párkrát do roka se stává, že je v akci předplatné pro PlayStation Plus (1 170 Kč). Nyní je na rok dostupné s 25% slevou.  


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A