Zadarmo nebo se slevou: DRM-free a vaření zdarma

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

GOG – Made in Sale 

Během této akce na GOGu najdete dvě oddělené sekce. Jedna je vyhrazená hrám z Ameriky, ve druhé pak najdete jen kanadské tituly. Mezi nimi jsou jak malé indie záležitosti, tak větší pecky, které v recenzích sbíraly velmi pěkné známky. Jednou z nich je například old-school RPG Pillars of Eternity II. Z původní ceny 51 dolarů byla zlevněna na 25. Pokud by vám náhodou nestačila základní hra, tak si můžete pořídit i Season Pass za necelých 17 dolarů.  

pillars5.jpegcuphead3.jpegcuphead2.jpegcuphead.jpeg

Dále můžeme vypíchnout například výbornou FPS adventuru Firewatch. V roli strážce zdejšího kraje hlídáte, aby ve vašem revíru byl klid a pořádek. Jde to docela dobře, dokud se okolo strážní věže nezačnou dít podivné věci. Tento oceňovaný kousek stojí 5,5 dolarů.  

Firewatch: osud na druhé straně vysílačky (recenze)

Firewatch: osud na druhé straně vysílačky (recenze)

Z druhé sekce si pak vrchní příčky uzmula skvělá skákačka Cuphead. Je dělaná ve stylu starých animáků a alespoň po grafické stránce jde o unikát. I přes to, že může vypadat jako záležitost pro děti, se jedná o docela hardcore záležitost. Na GOGu ho najdete za 19 dolarů.  

Pokud hledáte velmi dobrý příběh a jste ochotni přimhouřit oči nad jednodušší grafikou, tak rozhodně doporučujeme adventuru To The Moon. S dvojici doktorů se budete snažit splnit sen umírajícímu starci. Za 2,5 dolarů to opravdu stojí.  


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

dnes | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A