Zadarmo nebo se slevou: hackerská akce a The Messenger zdarma

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

PlayStation Store – Games Under 550 Kč 

Občas jen těžko najdete čas na to, abyste hráli všechny velké hry, které během pár měsíců vyjdou. Pak už se vyplatí počkat, než se zrovna ten váš titul objeví v nějaké pěkné slevě. Na to se zaměřuje aktuální akce na PlayStationu. Za méně než 550 korun si můžete pořídit výborné kousky.  

6aa63b8a-105683.jpg

Můžeme začít například s Larou. Najdete tady hned dva díly její nejnovější inkarnace. Ten první ve vylepšené edici (136 Kč)Rise of the Tomb Raider (249 Kč) je tady pak v edici k oslavám 20 let značky. Na PlayStationu ani vlastně žádnou jinou nenajdete vzhledem k tomu, že Rise of Tomb Raider měl téměř roční exkluzivitu pro platformy od Microsoftu.  

Pokračovat můžeme Batmanem. Na PC sice Arkham Knight (359 Kč) sklidil značnou kritiku kvůli špatnému technickému stavu, ale PlayStationu se to netýká. Zatím poslední herní adaptace temného rytíře jako velkou novinku přinesla Batmobile a je to vůbec poprvé, co byl záporák, tedy Arkham Knight, vytvořen čistě pro potřeby hry. V komiksech se sice objevil, ale premiéru v tomto titulu už mu nikdo neupře.  

Dále pak nesmíme opomíjet Metal Gear Solid V v Definitive Experience edici (189 Kč). Tento titul jste sice před pár měsíci mohli zdarma získat v rámci předplatného PlayStation Plus, ale pokud jste tuto nabídku nestihli, tak tohle je ideální možnost, jak si poslední velký Metal Gear zařadit do knihovničky. Tato edice spolu s Phantom Pain  obsahuje i prolog Ground Zeroes.  

Váš názor Další článek: Age of Empires IV ukazuje záběry ze hry, bude se odehrávat ve středověku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách