Zadarmo nebo se slevou: Letní festival a Rainbow Six zdarma

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

GOG – Summer Sale Festival 

Zatímco ostatní velká studia se v těchto dnech připravují na každoroční veletrh E3, na GOGu odstartovaly letní slevy a že je opravdu z čeho vybírat. Nejen že po celou dobu akce je hodně titulů zlevněných až o 90 %, ale každý den se v jejich obchodě objevují časově omezené nabídky, ve kterých můžete hry získat ještě levněji.  

infinite1.jpgdiablo16.jpgdiablo17.jpgdiablo15.jpg

Není to zase tak dlouho, co se na GOGu objevily starší tituly od Blizzardu. Největší nadšení od komunity bezesporu sklidilo první Diablo. Jeho cena je sice snížena jen o 10% (8,99$), ale spolu se spuštěním letní akce k základní hře přibyl i datadisk Hellfire. Za ten už nic platit nemusíte. Pokud by to pro vás z blizzardího soudku náhodou bylo málo, tak je tady ještě bundle prvních dvou dílů Warcraftu (13,49$)

Kultovní Diablo můžete zakoupit už i digitálně, Warcraft bude následovat

Kultovní Diablo můžete zakoupit už i digitálně, Warcraft bude následovat

Dále bychom doporučili Bioshock Infinite. Cena, která je uvedena na hlavní stránce (15,29$), vám sice na 6 let starou hru může přijít přemrštěná, ale krom samotné hry v tomto balíčku získáte i všechna DLC. V těch se pak vrátíte do lokací známých z prvních dvou dílů.  

I když se akce týká také nových titulů, tak GOG je stále spíše o retro záležitostech. Proto nesmíme opomenout například legendární SWAT 4 v Gold Edici (5,19$) nebo původní Star Wars Battlefront 2 (3,49$). Pokud si chcete do sbírky doplnit nějaký starší kousek, tak se rozhodně vyplatí na GOG zamířit.  


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

včera | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A