Zadarmo nebo se slevou: Minecraft slaví 10 let

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Minecraft – Sleva k 10. výročí 

Kdo by to byl řekl, že Minecraft už je tady s námi deset let. Za tu dobu se toho hodně změnilo. Mojang ji dostal na většinu současných platforem, což zahrnuje například i konzole nebo mobilní zařízení. V roce 2014 bylo studio za 2,5 miliardy dolarů odkoupeno Microsoftem a postupem času se s vývojem rozloučil i původní vývojář Markus “Notch” Persson. 

gBTtcZ (1).pngae6.pngw7.pngh5.jpg

Minecraft ale i tak jede dál, a i když to tak nemusí vypadat, tak se mu stále vede dobře. Pokud ho náhodou ještě nemáte, můžete si ho nyní v jakékoliv verzi pořídit se slevou, která se skrz všechny platformy pohybuje mezi 30 až 50 %. Při těch nejlepších nabídkách za něj tedy dáte necelých 300 korun. Vývojáři také k tomuto výročí vydali mapu, ve které si můžete zrekapitulovat, čím vším si Minecraft za poslední dekádu prošel.  

Minecraft má 10 let, na oslavách ale bude chybět jeho tvůrce

Minecraft má 10 let, na oslavách ale bude chybět jeho tvůrce


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma