Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a novoroční akce

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Darksiders 1 a 2 + Steep na Epic Store zdarma 

Pro Epic Store znamenal konec minulého roku velké rozdávání. Původní oznámení znělo, že během dvanácti dní se rozdá 12 různých titulů. Některé z nich už sice měli v nabídce předtím, ale i tak se někdy dostalo na docela velké kousky. To jim ale nestačilo, přišel ještě jeden bonusový den. A na nešťastné třináctce přeci skončit nemohou. Až do 9. ledna si tedy můžete do knihovny přidat rovnou trojici titulů. 

2019040621255600-D10D2AC2AEDE4E2D25CAE46B7E6326A0.jpg

Dva z nich patří do série Darksiders. První dva díly této ságy se řadí mezi jedny z nejlepších hack’n’slash akcí posledních let. Oba pak dostanete rovnou ve vylepšených edicích. Ty přinášejí nejen lepší grafiku, ale krom základní hry obsahují i veškerá DLC.  

Darksiders II: Deathinitive Edition - kapesní Smrt | Recenze Switch verze

Darksiders II: Deathinitive Edition - kapesní Smrt | Recenze Switch verze

Aby toho nebylo málo, tak svojí troškou do mlýna přispěl také Ubisoft. Sněhový Steep sice v začátcích nebyl zrovna úspěšný, ale dokázal se vypracovat na kvalitní zábavu. Zimní sporty navíc nejsou tématem, se kterým se v současných hrách setkáte zrovna často.  

Zatím není jasné, jestli tímto rozdávání her na Epicu končí. Od doby, co s tím začali, jste si mohli do knihovny přidat několik desítek her a občas šlo opravdu o výborné kousky. Ať už to bylo třeba Celeste nebo Superhot. Nedivili bychom se, kdyby i v budoucnu přišlo podobné překvapení.  


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole