Zadarmo nebo se slevou: Rozdávání Epicu nekončí a novoroční akce

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Darksiders 1 a 2 + Steep na Epic Store zdarma 

Pro Epic Store znamenal konec minulého roku velké rozdávání. Původní oznámení znělo, že během dvanácti dní se rozdá 12 různých titulů. Některé z nich už sice měli v nabídce předtím, ale i tak se někdy dostalo na docela velké kousky. To jim ale nestačilo, přišel ještě jeden bonusový den. A na nešťastné třináctce přeci skončit nemohou. Až do 9. ledna si tedy můžete do knihovny přidat rovnou trojici titulů. 

2019040621255600-D10D2AC2AEDE4E2D25CAE46B7E6326A0.jpg

Dva z nich patří do série Darksiders. První dva díly této ságy se řadí mezi jedny z nejlepších hack’n’slash akcí posledních let. Oba pak dostanete rovnou ve vylepšených edicích. Ty přinášejí nejen lepší grafiku, ale krom základní hry obsahují i veškerá DLC.  

Darksiders II: Deathinitive Edition - kapesní Smrt | Recenze Switch verze

Darksiders II: Deathinitive Edition - kapesní Smrt | Recenze Switch verze

Aby toho nebylo málo, tak svojí troškou do mlýna přispěl také Ubisoft. Sněhový Steep sice v začátcích nebyl zrovna úspěšný, ale dokázal se vypracovat na kvalitní zábavu. Zimní sporty navíc nejsou tématem, se kterým se v současných hrách setkáte zrovna často.  

Zatím není jasné, jestli tímto rozdávání her na Epicu končí. Od doby, co s tím začali, jste si mohli do knihovny přidat několik desítek her a občas šlo opravdu o výborné kousky. Ať už to bylo třeba Celeste nebo Superhot. Nedivili bychom se, kdyby i v budoucnu přišlo podobné překvapení.  


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A