Zadarmo nebo se slevou: Vánoce přicházejí a Jotun zdarma

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Humble Bundle – Yogscast Jingle Jam 2019 

Stejně jako v minulém roce byl i letos na začátku prosince na Humble Bundlu ve spolupráci s Yogscastem spuštěn herní adventní kalendář, který stojí 30$. Funguje stejně, jako ten čokoládový. Po jeho pořízení každý den až do 20. prosince dostanete dáreček. 

422ea241-39be-4547-b64b-dccb61931b9f

V tomhle případě se to ale samozřejmě týká her, popřípadě slev na jejich pořízení. Zatím jsou dostupné spíše menší tituly, ale nepochybujeme, že s přibližováním ke Štědrému dni dojde i na lákavější kousky. Už nyní je ale o co stát. Ať si kalendář pořídíte kdykoliv, tak máte přístup ke všem hrám, které se doposud odemkly.  

Jako první na řadu přišlo Kingdom: New Lands. Za jednoduchou pixelartovou grafikou se skrývá docela unikátní hra, ve které se musíte starat o své království. New Lands oproti původní verzi navíc přinášejí spoustu nového obsahu. Hned poté je tady Bastion, výborná výpravná akce, na kterou koukáte z ptačí perspektivy.  

Ještě před tím, než si kalendář zaplatíte, si dejte pozor na to, aby titul, který vás nalákal, byl stále k dispozici. Některé z nich totiž mají omezený počet kusů. V takových případech aktuální stav najdete hned pod názvem hry.  

Váš názor Další článek: Phil Spencer už má Xbox Scarlett doma, vydání v příštím roce nic nebrání

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,



Recenze hry Call of Duty: Warzone 2.0. Mega úspěšný battle royale se hlásí v novém a velmi povedeném provedení

Recenze hry Call of Duty: Warzone 2.0. Mega úspěšný battle royale se hlásí v novém a velmi povedeném provedení

Pozvání do válečné zóny od tvůrců Call of Duty navíc zcela zdarma? To je nabídka, která se neodmítá! Podaří se vývojářům rozšířit už tak obří fanouškovskou základnu?

Michal Drmla
Call of Duty: WarzoneRecenzePC
Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách