Zadarmo nebo se slevou: Vánoce přicházejí a Jotun zdarma

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Humble Bundle – Yogscast Jingle Jam 2019 

Stejně jako v minulém roce byl i letos na začátku prosince na Humble Bundlu ve spolupráci s Yogscastem spuštěn herní adventní kalendář, který stojí 30$. Funguje stejně, jako ten čokoládový. Po jeho pořízení každý den až do 20. prosince dostanete dáreček. 

422ea241-39be-4547-b64b-dccb61931b9f

V tomhle případě se to ale samozřejmě týká her, popřípadě slev na jejich pořízení. Zatím jsou dostupné spíše menší tituly, ale nepochybujeme, že s přibližováním ke Štědrému dni dojde i na lákavější kousky. Už nyní je ale o co stát. Ať si kalendář pořídíte kdykoliv, tak máte přístup ke všem hrám, které se doposud odemkly.  

Jako první na řadu přišlo Kingdom: New Lands. Za jednoduchou pixelartovou grafikou se skrývá docela unikátní hra, ve které se musíte starat o své království. New Lands oproti původní verzi navíc přinášejí spoustu nového obsahu. Hned poté je tady Bastion, výborná výpravná akce, na kterou koukáte z ptačí perspektivy.  

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Ještě před tím, než si kalendář zaplatíte, si dejte pozor na to, aby titul, který vás nalákal, byl stále k dispozici. Některé z nich totiž mají omezený počet kusů. V takových případech aktuální stav najdete hned pod názvem hry.  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole