Zahrajte si Hellgate: London v předstihu

Jste-li fanouškem chystaného postapokalyptického RPG Hellgate: London, jistě vás potěší, že vývojáři z Flagship Studios spustili registrace do beta-testování. Každý má tak šanci přihlásit se prostřednictvím oficiálních stránek (přihlašovací formulář je v češtině!) a napomoci tvůrcům se zdokonalením hry. Máte-li zájem neváhejte už ani vteřinu a pokračujte rovnou tudy.

  

Těm, kteří o hře doposud neslyšeli připomeneme, že vás příběh zavede o několik desítek let do budoucnosti, kdy se Země stala objektem mimozemské touhy, jež pro lidstvo znamenala hotovou pohromu. Na Zemi totiž začaly proudit davy démonů a poslední přeživší lidé se museli začít skrývat v podzemí. Krom na spoustu nových nepřátel se však můžete, ba musíte těšit rovněž na náhodně generované mapy a rozmístění protivníků, které budete se svým hrdinou likvidovat.

Jako v každém správném RPG, i zde budete za zabité kreatury a splněné úkoly dostávat desítky a stovky zkušeností, které budou vašemu avatarovi postupně propůjčovat stále silnější a smrtelnější schopnosti. Aby se však hra nestala stereotypní, slíbili tvůrci, že se každá z možných hratelných postav bude vyvíjet různými způsoby, což by mělo zaručit zcela odlišný způsob hry a potenciální replayabilitu.

Související informace (Hellgate: London):
Platforma: PC
Žánr: RPG
Výrobce: Flagship Studios (
http://www.flagshipstudios.com/)
Vydavatel: Namco Hometek (
http://www.namco.com/)
Distributor v ČR: EA Czech (
http://czech.ea.com/)
Homepage:
http://www.hellgatelondon.com/
Předpokládané datum vydání: 2.listopadu 2007

Zdroj: Oficiální stránky

Nejnovější komentáře