Zahrajte si šílenou arkádu Riders Republic po celý týden zadarmo

Nestihli jste nedávný trial? Nevadí!

Adrenalinovou pecku Riders Republic jste mohli nedávno vyzkoušet v krátké zkušební verzi na PC zadarmo, ale hráčům to očividně nestačilo. Ubisoft tak fanouškům vychází vstříc a nabízí podstatně zajímavější kratochvíli. Hru si můžete vyzkoušet zcela zdarma po celý týden, a to na všech platformách. Akce potrvá od 21 do 27. října, takže se připravte, startujeme už zítra. 

I když jde o podstatně větší časové okno, všichni jsou tak jako tak limitováni herní dobou o délce 4 hodiny. Veškerý váš postup se samozřejmě uchová a v případě nákupu plné verze hry také přenese, takže můžete nerušeně pokračovat. 

Riders Republic vychází 28. října letošního roku pro PC a obě generace konzolí.

Diskuze (1) Další článek: Kultovní Splinter Cell se vrací, Ubisoft konečně dává pokračování zelenou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
PlayStation VR2 dorazí do obchodů v únoru příštího roku. Cenově vyjde dráž než samotná konzole

PlayStation VR2 dorazí do obchodů v únoru příštího roku. Cenově vyjde dráž než samotná konzole

S blížícím se koncem roku jsme netrpělivě očekávali oznámení detailů o nové virtuální realitě pro PlayStation. Dnes nám Sony odhalilo vše, co potřebujeme vědět.

Martin Nahodil
PlayStation VR2Datum vydáníOznámení
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách