Zaklínač 3 má předchůdce po všech stránkách vylepšit, tvrdí Edge

Díky šikovným ručičkám uživatelů webu NeoGAF a redaktorům herního časopisu Edge máme co do činění s další dávkou informací o veleočekávaném Zaklínači.
Zaklínač 3 má předchůdce po všech stránkách vylepšit, tvrdí Edge

Polské vývojářské studio CD Projekt RED patří dnes mezi ta nejoddanější, především díky jejich přístupu. Všechna studia dnes razí cestu přes DLC stylem "máme novou misi a za menší poplatek ji můžete mít taky". Ó, jak velkorysé. Oproti tomu CD Projekt všechen nový materiál přidává hezky v nové aktualizaci hezky zadarmo. O to větší radost pak máme z nových informací o jejich připravované hře Zaklínač 3: Divoký Hon.

Zaklínač 3 přinese klidně i 100 hodin zábavy + nové obrázky

Zaklínač 3 přinese klidně i 100 hodin zábavy + nové obrázky

S těmi přišel nyní časopis Edge, který v preview prozradil doposud nezmíněné herní mechanizmy. Nováčky série zamrzí chybějící tutorial, jelikož všechny vymoženosti se každý dozví v tu pravou chvíli během hry. Velkou změnou projde soubojový systém. Vylepšení se dočká uhýbání, které nahradí pouhé uskakovaní z minulého dílu. Má být zkrátka více dynamičtější a efektivnější, jako tomu bylo v knižní předloze.

zaklinac.jpg

Taktéž pohyby a vnímání Geralta, hlavního protagonisty, projde kompletní transformací. Geralt během boje měnní postoje podle druhu a počtu nepřátel. Při velké přesile bude ostražitý a připraven zaútočit či uhnout na všechny strany. Proti jednomu se pro změnu postaví jinak. Máme se tedy dočkat různorodého stylu boje.

Vývojáři všechnu svoji pozornost zaměřují na hru jednoho hráče stejně, jak to dělá Bethesda se sérií The Elder Scrolls a mnoho lidí očekává, že nyní Zaklínač 3 zasedne na trůn krále RPG. Nakročeno mají totiž suprově, protože všechny zveřejněné informace mluví samy za sebe. Připočteme-li k tomu 40- 50 hodin hlavní příběhové linky, dalších cca 40 hodin vedlejších úkolů a otevřený svět do balíčku, tak to špatně snad dopadnou ani nemůže . Další info čeká na novináře za zavřenými dveřmi výstavy E3. Těšíme se.

Zaklínač 3: Divoký Hon vyjde na PC, Xbox One a Playstation 4. Tvůrci nakonec ještě vzkazují majitelům konzolí, že hra poběží se stabilními 30 snímky za sekundu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |