Zaklínač 3 přinese klidně i 100 hodin zábavy + nové obrázky

Hra přinese příběhové linie, které se navzájem vylučují, takže Zaklínače 3 budete moci rozjet znovu a jinak.

CD Projekt vydali nové obrázky ze Zaklínače 3, které pochází z rané verze. Tvůrci pracují na nové renderovací technologii, která bude pohánět hru, jež byla potvrzena pro PC a nedávno ohlášený Playstation 4. Níže najdete kromě nových obrázků i ty starší, protože jsme je měli na Doupěti pouze v nižším rozlišení a s logem.

The Witcher 3 03.jpgThe Witcher 3 01.jpgThe Witcher 3 02.jpg

Kromě obrázků tvůrci řekli i něco k rozvětvenému příběhu. Zaklínač 3 je prý plný zásadních rozhodnutí a hráči si budou muset vybírat mezi příběhovými linkami, které se v průběhu jednoho hraní navzájem vylučují, takže je slíbena velká znovuhratelnost. Během Geraltova pátrání po jeho milovaných hráči navštíví celou řádku lokací s vlastní unikátní atmosférou, komunitami a nezapomenutelnými postavami.

The Witcher 3 04.jpgThe Witcher 3 05.jpgThe Witcher 3 06.jpg
The Witcher 3 07.jpgThe Witcher 3 08.jpgThe Witcher 3 09.jpg
The Witcher 3 10.jpgThe Witcher 3 11.jpgThe Witcher 3 12.jpg
The Witcher 3 13.jpgThe Witcher 3 14.jpgThe Witcher 3 15.jpg
The Witcher 3 16.jpg 

CD Projekt RED nevytváří prý otevřený svět s jedním tématem, ale koncentruje se na rozdílná prostředí, třicetkrát větší než ta v druhém dílu. Prostředí se má měnit nejen v závislosti na plnění hlavní příběhové linky, ale podle Geraltových činů v lokálních zápletkách a vedlejších úkolech.

Třetí Zaklínač má být tak nelineárnější víc než kdykoliv předtím. Jedno dohrání příběhové linky zabere hráčům 50 hodin, s vedlejšími úkoly to může být kolem 100 hodin.

Zdroj: TZ

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický fotoseriál z výpravy

Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický …

Destiny 2 je hra plná rozporů. Po několika desítkách hodin strávených v jejím světě vám ale můžeme říct jedno. Budete nadávat, ale nebudete se moci odtrhnout.

9.  9.  2017 | | 2 N/A
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Kontroverze ve hrách napříč časem aneb co to hraješ!

Kontroverze ve hrách napříč časem aneb…

Kontroverzní témata a hry. Něco, co přiláká jak stovky zákazníků, tak moralistů a kritiků. Jak se má situace v moderní společnosti?

20.  9.  2017 | | 5 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A
Herní agenda: konec okurkové sezóny

Herní agenda: konec okurkové sezóny

Tak jsme přežili letošní okurkovou sezónu a pomalu ale jistě se k nám dostávají tituly, na které jsme se takovou dobu těšili. Je libo strategii, čistokrevnou akční jízdu nebo pohodovou adventuru? To všechno se objevilo během minulého měsíce.

8.  9.  2017 |
Humble Bundle má slevy na hry od Bethesdy, Dooma a Wolfa koupíte za pár kaček

Humble Bundle má slevy na hry od Bethe…

Humble Bundle nás často těší skvělým akcemi a slevami na hry starší i nové a nyní se do víru dění přidala Bethesda se svým zástupem hitů.

18.  9.  2017 | | 1 N/A