Zaklínač 3 pro novou generaci konzolí dostal rating. Je oznámení na spadnutí?

Geralt se možná již brzy podívá také na PS5 a Xbox Series X/S.

Výlety do přírody s Geraltem můžeme podnikat donekonečna, po vydání konzolí nové generace ale fanoušci čekají především na vylepšené verze třetího dílu s podtitulem Divoký hon. Ten už se podíval na celou řadu platforem a zbývá už jen PS5 a Xbox Series X/S. 

To se pravděpodobně stane dost brzy, jelikož hra dostala rating na stránkách komise ESRB pro obě konzole a ačkoliv už nějakou dobu víme, že se tam hra podívá, CD Projekt má teprve odhalit, jaká vylepšení a inovace se vlastně do hry dostanou v nové generaci hardwaru. 

Rating se na stránkách objevil včera, a to na Game of the Year edici, takže dostaneme veškerý obsah a inovace pěkně v jednom balení. Rating se většinou objevuje relativně blízko k vydání samotnému, takže je možné, že si zahrajeme ještě do konce letošního roku. 

Váš názor Další článek: Komunita opět vyhrabala pár detailů o nadcházející sbírce GTA Trilogy

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Novinky v Datových schránkách od ledna 2023. Odpovědi na nejčastější otázky

Novinky v Datových schránkách od ledna 2023. Odpovědi na nejčastější otázky

Datová schránka pro komunikaci s úřady byla doposud povinná hlavně pro právnické osoby. To se od příštího roku změní. Používat ji budou muset i zhruba dva miliony živnostníků, kterým ji stát začne zřizovat.

Jan Spěšný
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách