Zaklínač pokračuje v krasojízdě, hraje ho už více lidí než po vydání

Kdybychom vám řekli v roce 2015, že singleplayerovou hru bude v roce 2019 hrát více lidí než při vydání o čtyři roky dříve, věřili byste tomu?

V roce 2015 vyšlo jedno z nejlepších RPG moderní doby, které ovlivnilo přinejmenším celou svoji generaci her a stalo se standardem, kterému se všichni snažili přiblížit. Mluvíme samozřejmě o třetím Zaklínači, kterého Netflix nyní přenesl na obrazovky uživatelů této platformy. Ten vyvolal obrovský zájem, díky kterému se čísla hranosti Zaklínače 3 vyšplhala až ke čtyřiadevadesáti tisícům hráčů v jednu chvíli. To je více než při vydání v roce 2015.

Už chvíli po vydání první seriálové série jsme psali, že hra dosáhla asi padesáti tisíc současně hrajících uživatelů. U singleplayerové hry, která nenabízí žádný online obsah jde o neuvěřitelná čísla i pro tituly, které právě vyšly. Čtyři roky po vydání je to ale doslova nevídaný počin a CD Projekt RED ukázal, že kvalitní práce na rozsáhlém světě a propracovaných DLC se vyplatila. Přišly na vás už také choutky na návrat k Zaklínači po zhlédnutí seriálu s Henry Cavillem v hlavní roli?

Diskuze (11) Další článek: Od PC přes Xbox až po Playstation: příběh herního nadšence | 1. Část

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

19:07 | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
10:24 | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
1. prosince | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách