Zaklínač vstoupil do závěrečné fáze

Společnost CD Projekt dnes oznámila, že výroba titulu Zaklínač konečně dospěla do závěrečné fáze, díky čemuž mohlo být potvrzeno evropského vydání, jež bylo stanoveno na 26. října. Spolu s tímto prohlášením vás tak můžeme již nyní pozvat na zaklínačský speciál, který již brzy začne plnit stránky Doupěte. Těšit se můžete na vyčerpávající recenzi, stejně jako tématické články, které vás zasvětí do herního, potažmo knižního univerza. Chybět samozřejmě nebude ani soutěž o parádní ceny, včetně sběratelské edice hry, která je v současné době beznadějně vypodána.

„Vývoj Zaklínače pro nás představoval velkou výzvu a dobrodružství. Chtěli jsme vytvořit hru s co nejpoutavějším příběhem a živoucím světem. Role-playing hru, kterou bychom si sami rádi zahráli,“ uvedl Michał Kiciński, Joint CEO společnosti CD Projekt, a dodal. „Nekompromisně jsme šli za svým cílem, a díky tomu není Zaklínač jen tak ledajakým RPG. Je to počin, který v mnoha ohledech přesahuje a inovuje celý žánr. I když se jedná o netypický přístup, věřím, že Zaklínač bude pro svůj herní žánr skutečným oživením a hráčům přinese spoustu krásných chvil.“

Pro ty z vás, kteří mají neodbytnou touhu ponořit se do světa Zaklínače již nyní máme dobrou zprávu na závěr. Společnost CD Projekt totiž spustila unikátní internetové stránky, jejichž prostřednictvím dostanete možnost zlikvidovat několikero druhů nestvůr, na které narazíte v plné verzi hry. Máte-li tedy čas a chuť, jistě navštivte tento portál a ukažte co je ve vás. Nejlepší bijci mají možnost vyhrát hodnotné ceny.

Související informace (The Witcher):
Platforma: PC
Žánr: RPG
Výrobce: CD Projekt Red Studio (
http://www.cdprojekt.info)
Vydavatel: Atari (
http://www.atari.com/)
Distributor v ČR: CD Projekt (
http://www.cdprojekt.cz)
Homepage:
http://www.thewitcher.com/
Předpokládané datum vydání: 26. října 2007

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře