Zápis do černé kroniky- fantasy adventura Ron Loo zrušena

Smutná zpráva dnes vypustil do světa český vývojářský tým Peregrius, jenž donedávna pilně pracoval na nadějné point-and-click adventuře Ron Loo. Vývoj hry byl zrušen kvůli nemalým finančním výdajům, které by vydavatel Future Games musel vynaložit na její distribuci. Přikládáme vysvětlení samotných autorů, které najdete i na jejich oficiální stránce.

"Vývoj hry Ron Loo byl pozastaven neboť autoři literární předlohy trvají na jejím věrném převodu do světa počítačové hry což s sebou nese nutnost existence rozsáhlých textů, které jsou navíc sepsány i v několika smyšlených jazycích a velké množství postav. Náklady na jazykové lokalizace a dabing pro uvedení hotové hry v jednotlivých zemích by se tak vyšplhaly nad reálně únosnou míru. Omlouváme se a děkujeme všem, kdo nám projevovali podporu a zájem o naši práci."

A o co jsme vlastně přišli? Ron Loo měla být fantasy adventurou klasického stylu s mnoha logickými hádankami a rébusy. Navíc, jak je řečeno výše, měla obsahovat velmi hutný příběh a množství rozhovorů, a to nejen v nám známém jazyce. Autoři knižní předlohy se nechali inspirovat "Tolkienovským duchem" a pro účely děje vytvořili smyšlené jazyky, kterými měly hovořit některé NPC postavy. Hra měla běžet na povedeném enginu Posla Smrti, o čemž se můžete přesvědčit při pohledu na sadu obrázků pod tímto článkem.

  

Zdroj: GT, homepage

Váš názor Další článek: Kde to žije, tam je Everquest 2 a The Bloodline Chronicles

Témata článku: , , , , , , , , ,