Zápis do černé kroniky- fantasy adventura Ron Loo zrušena

Smutná zpráva dnes vypustil do světa český vývojářský tým Peregrius, jenž donedávna pilně pracoval na nadějné point-and-click adventuře Ron Loo. Vývoj hry byl zrušen kvůli nemalým finančním výdajům, které by vydavatel Future Games musel vynaložit na její distribuci. Přikládáme vysvětlení samotných autorů, které najdete i na jejich oficiální stránce.

"Vývoj hry Ron Loo byl pozastaven neboť autoři literární předlohy trvají na jejím věrném převodu do světa počítačové hry což s sebou nese nutnost existence rozsáhlých textů, které jsou navíc sepsány i v několika smyšlených jazycích a velké množství postav. Náklady na jazykové lokalizace a dabing pro uvedení hotové hry v jednotlivých zemích by se tak vyšplhaly nad reálně únosnou míru. Omlouváme se a děkujeme všem, kdo nám projevovali podporu a zájem o naši práci."

A o co jsme vlastně přišli? Ron Loo měla být fantasy adventurou klasického stylu s mnoha logickými hádankami a rébusy. Navíc, jak je řečeno výše, měla obsahovat velmi hutný příběh a množství rozhovorů, a to nejen v nám známém jazyce. Autoři knižní předlohy se nechali inspirovat "Tolkienovským duchem" a pro účely děje vytvořili smyšlené jazyky, kterými měly hovořit některé NPC postavy. Hra měla běžet na povedeném enginu Posla Smrti, o čemž se můžete přesvědčit při pohledu na sadu obrázků pod tímto článkem.

  

Zdroj: GT, homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A