Závody Project CARS 3 posunou laťku realismu zase o fous dál

Čerstvé oznámení nového dílu potěší všechny fanoušky závodního žánru.

Z čista jasna na nás spadlo oznámení třetího dílu populárních závodů Project CARS, které by měly dorazit už v létě na PC, PS4 a Xbox One. Tvůrci slibují masivní pokroky takřka ve všech ohledech a především ideální poměr mezi realistickým závoděním a zábavnou akční jízdou ve stylu Need for Speed Shift. 

Project Cars 2: závodní hra roku? (recenze)

Project Cars 2: závodní hra roku? (recenze)

Kariéra byla kompletně překopána, ve které se budete škrábat na vrchol skrze mnoho disciplín, odemykat auta, vylepšení a součástky a postupovat v žebříčcích. Vůbec chce studio mnohem více zatlačit na kvalitní postup, aby měl hrát pocit, že neustále něco odemyká a objevuje. 

Velkou novinkou má být garáž, ve které si budete vylepšovat své miláčky jako uvnitř, tak zvenku bohatou customizací. To v předchozích dílech dost chybělo a tvůrci jsou si toho vědomi. Zapracovalo se i na fyzice a modelu řízení, který je nyní velmi věrohodný, a přesto přístupný a zábavný. 

UzqSkNEFaoeYsoagkXXk9K.png

To samé platí i pro multiplayer, kde tvůrci slibují neustálý postup kupředu a výdělek herní měny. Chybět nebudou ani vlastní lobby, ve kterých si hráči budou nastavit vše dle libosti, od pravidel po počasí a konkrétní okruh. Novinkou je pak nový unikátní asynchronní multiplayer Rivals, který má svou vlastní strukturu a odměny, stejně jako denní, týdenní a měsíční výzvy. 

Zkrátka novinek má být dostatek pro všechny. Více informací bychom se měli dozvědět co nevidět, ostatně titul vychází už relativně brzy.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |