Zažijte špičkový zážitek z hraní s novou řadou tabletů Galaxy Tab S9

Reklama 30. srpna 2023
Samsung nedávno představil kromě skládacích telefonů a hodinek také novou řadu tabletů Galaxy Tab S9. Z parametrů a funkcí lze přitom na první pohled poznat jedno – naplno si je vychutnají především gameři. S Galaxy Tab S9 totiž Samsung uvedl na trh špičkové zařízení pro hraní, které nadchne nejen svým výkonem, ale také grafikou i výdrží baterie.

Rychlý procesor a výkonné grafické jádro

Rozlučte se s malou obrazovkou telefonu. Na displeji Dynamic AMOLED 2x s úhlopříčkou 14,6 palců získáte skvělý přehled, kde se nacházejí vaši nepřátelé. Dynamická obnovovací frekvence se navíc automaticky mění v rozsahu 60 až 120 Hz, takže si vychutnáte plynulé hraní bez zasekávání a ztráty drahocenných sekund. O to, aby vás při hraní nic neomezovalo, se pak postará vlajková loď mezi procesory Snapdragon® 8 Gen 2 For Galaxy. Tento extrémně rychlý procesor totiž nabízí vysoký výkon a úsporu energie pro gaming na mistrovské úrovni.

Čím tablet rovněž vyniká, je grafické jádro a ohromující obraz. Na obrazovce s vysokým rozlišením si vychutnáte dokonale ostré detaily a širokou škálu živých barev doplněnou hlubokou černou, která vás dokonale vtáhne do děje. Kromě toho se hráči můžou těšit také na věrné odrazy a stíny v 3D herních prostředích a celkový strhující, fotorealistický herní zážitek. Ve všech modelech nové řady tabletů najdeme i technologii HDR10+, která optimalizuje obraz záběr po záběru a scénu po scéně, a neustále tak dohlíží na ideální nastavení jasu i kontrastu barev.

107_Galaxy_T9U_product_beige_HI.jpg

Pohlcující zvuk s Dolby Atmos

Galaxy Tab S9 vás ale pohltí nejen svým obrazem, ale také zvukem, o který se postará technologie Dolby Atmos. Čtveřice reproduktorů oproti předchozí generaci narostla o neuvěřitelných 20 %, na kvalitu zvuku pak mimo jiné dohlížela také renomovaná společnost AKG. Nechybí ani zvukový režim pro hraní, který uzpůsobí audio tak, abyste zřetelně slyšeli i ty nejtišší kroky týmu protivníků.

Nebojte se jít do dalšího levelu, dlouhá výdrž baterie vám spolehlivě umožní hrát až do pozdních nočních hodin. Při dlouhém hraní přitom vůbec poprvé u tabletů Galaxy pomáhá zvýšit výkon i vyspělá výparníková komora. Kromě toho má řada Galaxy Tab S9 ze všech dosavadních tabletů od Samsungu nejvyšší tepelnou účinnost. Zmíněná výparníková komora má speciální konstrukci, takže se teplo rozptyluje dvěma směry. Díky tomu si systém spolehlivě udrží vysoký výkon i po delší dobu a vy se nemusíte bát přehřátí.

125_TABS9U_OUTDOORVIEWING_2_HI.jpg

Nejen na hraní, ale i na práci a studium

Tablet si ale zamilujete i pro jeho další důmyslně vymyšlené funkce a skvělé doplňky. Pokud hrajete i venku, určitě oceníte novou technologii Vision Booster, která automaticky detekuje výrazně jasné okolní prostředí a posiluje barvy i jas displeje, abyste na obrazovku dobře viděli. Po několika hodinách turnajů vám také přijde vhod technologie Eye Comfort omezující modré světlo, a výrazně tak snižující zátěž vašich očí.

Díky režimu DeX Mode a ochrannému krytu s klávesnicí a touchpadem navíc tablet snadno změníte i na regulérní, ale pořád snadno přenosný počítat, který můžete využít i k práci, studiu nebo ke svým koníčkům. K tomu vám pomůže také dotykové pero S Pen, se kterým můžete psát, kreslit, čmárat a tvořit náčrty a poznámky jako na běžný papír. Do svého souboru pak snadno přetáhnete poznámky, fotografie, ale také videa z jiných zařízení Galaxy (třeba skládacího telefonu Galaxy Z Fold5), které budete v tabletu moct dále upravovat.

094_Galaxy_T9UB5S_pen_pro_2_hands-on_beigegraphite_HI.jpg
Další článek: Microsoft chce s AI proniknout i do videoher. Už na to hledá lidi