Záznamy her z Xbox One budou v rozlišení 720p při 30FPS

Microsoft dnes potvrdil, že Xbox One bude nahrávat záznamy z her v rozlišení 720p, a to při rychlosti 30 snímků za sekundu.
Záznamy her z Xbox One budou v rozlišení 720p při 30FPS

Každý, kdo se alespoň trošičku zajímá o nejnovější konzoli z dílen Microsoftu, ví, že bude disponovat novou funkcí DVR, díky níž je možné zaznamenat posledních pět minut hraní, které se následně automaticky uloží na cloud a do konzole. Nahraná videa pak lze snadno najít ve složce Xbox One Guide nebo v záložce u každé hry.

Dnes Marc Whitten, systémový architekt Xbox One, v IGN rubrice „Ask Microsoft Anything“ prozradil, že se videa budou ukládat v rozlišení 720p při 30FPS, což většinu lidí zaskočilo, jelikož hry jako například Forza 5 poběží v rozlišení 1080p při 60FPS.

Xbox One – první detaily o systému reputace

Xbox One – první detaily o systému reputace

Dále nechyběla i zmínka o achievementech, které nebudou propojené mezi X360 a XOne. Například pokud budete mít získané všechny na X360 verzi Call of Duty: Ghost a koupíte XOne verzi, tak je budete získávat znovu i přesto, že budou absolutně totožné. Každá verze navíc bude mít i své unikátní achievementy a netřeba dodávat, že Xbox One ke klasickému sbírání přidá i několik vychytávek navíc.

Zdroj: IGN

Nejnovější komentáře