Zběsilá plošinovka My Friend Pedro zamíří v srpnu také na mobily

Protože zpomalených skoků a střelby ze vzduchu není nikdy dost.

My Friend Pedro byla pěkně ulítlá arkádová střílečka ve stylu Matrixu a Johna Wicka, ve které zpomalujete čas, děláte kotrmelce a přitom střílíte všechny mezi oči. Bylo jen otázkou času, kdy tato silně stylizovaná plošinovka přeskočí na mobilní platforma a to se také stane se spin-offem My Friend Pedro: Ripe for Revenge, který dorazí 5. srpna na iOS a Android. A bude zcela zdarma. 

Premisa je prostá. Unesli vám ženu a děti a nechali na smrt. Jenže banánovou rodinu jen tak nic nezastaví a na vás bude proběhnout desítkami úrovní, postřílet stylově vše v dosahu a pomstít se za jejich snahu vás předčasně odpravit. 

Hra by měla využívat velmi jednoduché dotykové ovládání, které se bude soustředit hlavně na dobré načasování a svižnost, takže ideální do autobusu nebo metra. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Na Grand Theft Auto 6 si počkáme ještě nejméně čtyři roky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,