Zbrusu nový patch pro Alpha Prime

Čeští vývojáři ze známého studia Black Element Software vydávají po více než dvou a půl letech od data vydání zbrusu nový patch v1.3 pro svou futuristickou FPS akci Alpha Prime. Tato drobná aktualizace ukousne z vašeho disku směšných 2 MB, ovšem hru samotnou vylepšuje takřka k nepoznání.

Mezi její hlavní přednosti patří oprava zásadních problémů se zvukem pro majitele operačního systému Windows Vista, nová vlastnost grafického enginu v podobě celoobrazovkového antialiasingu (volba je přístupná v menu nastavení) a co potěší nejvíce - znatelné vybalancování celé hry. Nepřátelé už nejsou über-tuzí jako v minulosti, a tak se může k závěrečné animaci na  normální obtížnost prokousat každý hráč bez nutnosti častého loadování.

Detailní popis všech nových vlastností a oprav naleznete zde. Patch je určen pouze pro evropské vydání hry (v severoamerické a Steam verzi je již plně integrován) a stáhnout si ho můžete přímo z oficiálních webových stránek Alpha Prime. V současné době je titul včetně českých titulků stále k sehnání, a to za lidových 199 Kč.

Zdroj: web Alpha Prime
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |