Zelda pro NDS na nových obrázcích

Japonský herní časopis Nintendo Dream v posledním čísle přinesl obrázky a artworky z připravované hry The Legend of Zelda: Phantom Hourglass pro NDS. Hra má klást velký důraz na používání stylusu a dotykové obrazovky. Kromě řešení různých hádanek kreslením po obrazovce bude možné například stylusem řídit let bumerangu. Akce se má většinou odehrávat na dotykové obrazovce, zatímco ta horní nabídne přehlednou mapu. Ovšem sem tam se mají role vyměnit a někdy poslouží obě obrazovky stejnému účelu, například při soubojích s bossy. Po grafické stránce se dočkáme mixu cel-shadeové grafiky z Wind Wakera se Four Sword Adventures. Na výstavě E3 sice bude k vidění hratelná verze, ale samotná hry by do Evropy neměla dostat dřív, než začátkem roku 2007.

  

  

 

Související informace (The Legend of Zelda: Phantom Hourglass):
Platforma: NDS
Žánr: akce
Výrobce: Nintendo
Vydavatel: Nintendo
Homepage: zatím nemá
Předpokládané datum vydání: 2006

Zdroj: Jeux-France

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |