Žhavý lineup titulů pro evropské PSP

Doslova peckami nabitý lineup zveřejnila společnost SCEE (Sony Computer Entertainment Europe) pro zářijové vydání svého handheldu PSP v Evropě (Sony Playstation Portable). Kromě žhavých herních titulů, které na PSP hodlá Sony uvést a s ní i mnoho dalších firem (Electronic Arts, Namco, Konami...), se dočkáme i silné podpory ze strany Hollywoodu. Vedení evropské pobočky Sony si velmi pochvaluje obrovský zájem filmového průmyslu o jejich nový kus hardwaru. Jen Sony Pictures Home Entertainment hodlá v září vydat devatenáct filmových titulů na speciálních médiích UMD, přičemž ke konci roku by se toto číslo mělo vyšplhat až na 45 snímků. Sony dále věří, že i TV seriály a v USA tolik oblíbené sitcomy budou na PSP slavit úspěchy.

Co se her týče, ani v tomto směru se nemusíme bát nějakých zklamání. Kromě vlastních projektů, Sony na svém PSP pohostí i další tituly z ostatních vývojářských firem. Těšit se můžeme jmenovitě na hry World Tour Soccer, F1 Grand Prix, Wipeout Pure, Fired Up, World Rally Championship a MediEvil Resurrection. Od japonských tvůrců pak bude Ape Academy a Everybody´s Golf. Zapomenout nesmíme ani na vlajkovou loď SCEE Ridge Racer. Spolu s filmy a hrami myslí Sony i na příznivce muziky; ve spolupráci se Sanctuary Visual Entertainment připravuje speciální UMD Boba Marleyho, INXS či Iron Maiden.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce